• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
17 gru 2009 11:57

Uwaga: parzy!

Łazienka zdominowana przez czerwień, zanurzona w półmroku. Gorąca i aromatyczna kąpiel, a po kąpieli rozgrzewający napój. Wysoka temperatura otaczających nas barw, jak twierdzą znawcy, rozładowuje psychiczne napięcie i działa witalizująco. A ulubione menu znakomicie poprawia nastrój.

Nastrojowa, "gorąca" aranżacja łazienki, eksluzywne wyposażenie – wanna Liwia (192x87 cm). Cena: od ok. 1.935 zł do ok. 5.825 zł (z hydromasażem), PoolSpa.

PoolSpa wanna
fot. PoolSpa

Dozownik mydła wykonany z zabarwionego na czerwono szkła, dozownik z akrylu. Rozgrzewający, zmysłowy kolor. Cena: ok. 69 zł, Zone.

Zone
fot. Zone

Szklanki z linii Amassadinho marki Nadir – przezroczyste, grube szkło. W kolekcji: szklanki do long drinków, zestaw do whisky oraz szklanki do wody. Każdy napój wygląda w nich bardzo kusząco. Cena: 6 szklanek – od ok. 30zł do 34 zł, Nadir/Altom.

Nadir/Altom szklanka
fot. Nadir/Altom

Świeczka w puszce z serii Le Jardin aux Oiseaux (Bougies la Francaise), ożywi wspomnienia aromatycznych letnich ogrodów. Cena: ok. 95 zł, Fafarafa.

Fafarafa świeczka
fot. Fafarafa

Grzejnik Iguana Corner Plus w czerwonym kolorze z lakierowanej stali nierdzewnej (wykończenie błyszczące lub matowe), wys. 125-240 cm. Cena: od ok. 2.700 do 3.500 zł, Jaga/ANB.

Jaga/ANB grzejnik
fot. Jaga/ANB

Ciepły koc szenilowy w różnych kolorach, do otulenia się po rozgrzewającej kapieli. Cena: ok. 299 zł, www.calvado.pl.

www.calvado.pl koc
fot. www.calvado.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH