Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Projekt wnętrza wyróżnia prostota, ale też ujmująca dbałość o szczegóły. Złoto, będące tu przewodnim dekorem, dawkowane jest ze szczególnym wyczuciem smaku. Zarówno szklane misy umywalek, jak i baterie z klasycznymi kurkami, dzięki swemu nowoczesnemu kształtowi, nie zaburzają minimalistycznego charakteru wnętrza, lecz dodają całości urody. Projekt Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz.

Projekt wnętrza wyróżnia prostota, ale też ujmująca dbałość o szczegóły. Złoto, będące tu przewodnim dekorem, dawkowane jest ze szczególnym wyczuciem smaku. Zarówno szklane
misy umywalek, jak i baterie z klasycznymi kurkami, dzięki swemu nowoczesnemu kształtowi, nie zaburzają minimalistycznego charakteru wnętrza, lecz dodają całości urody. Projekt Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Urszula Tatur
  • 20 sie 2014 11:16 (aktualizacja: 22 sie 2014 09:09)

Złota łazienka. Tak urządzisz ją z projektantem

Zamiast tracić czas na poszukiwanie mitycznego Złotego Miasta, lepiej stworzyć własne Eldorado – np. w łazience. Zobaczcie jak to zrobili nasi rodzimi architekci i projektanci wnętrz. I choć nie wszystko jest tu ze złota, to efekt i tak olśniewa!

Jeśli szukacie pomysłu na wnętrze, które wszystkich oślepi swym blaskiem oraz każdego wprawi w osłupienie – postawcie na złoto. To kolor, który nie tylko olśniewa, ale i doskonale łączy się z tak modną w aranżacji łazienek bielą i czernią.

Jak jednak dawkować złoto w łazience? Najlepiej z umiarem. Doskonale wiedzą o tym projektanci i architekci wnętrz, którzy zmierzyli się z nieodpartym urokiem złota. Zobaczcie jak wykorzystali oni jego walory estetyczne tworząc naprawdę olśniewające aranżacje łazienek. W naszej galerii odnajdziecie zarówno wnętrza utrzymana w klasycznej poetyce – dla której złoto wydaje się naturalnym ozdobnikiem, jak i te bardzo nowoczesne, które z pozoru nie powinny wchodzić w żadne interakcje z tą barwą.

Obejrzycie tu aranżacje wykorzystujące elementy stylu angielskiego – bogato zdobione tapety, stylizowane baterie czy rzeźbione ramy luster, ale też wariacje na jego temat typowe dla stylu glamour. W naszym przeglądzie nie mogło też zabraknąć salonów kąpielowych o eleganckim, kobiecym, a przy tym bardzo nowoczesnym wyrazie, w których złoto pełni rolę luksusowej wręcz biżuterii.

Wszystkie wnętrza urządzono jednak z dużym wyczuciem i pewnym dystansem wobec złotej barwy. Połączono je z bielą lub czernią – kolorami, nie tylko bardzo modnymi, ale też stanowiącymi idealne tło dla każdej w zasadzie aranżacji. Dzięki temu w aranżacji prezentowanych łazienek udało się zachować to, co najważniejsze w zabawie ze złotem - złoty środek.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA