• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 lip 2010 14:42

Zobacz nowości do twojej łazienki

Z jednej strony cyfrowe nowinki godne łazienki Jamesa Bonda. Z drugiej szukanie inspiracji wśród skamielin sprzed milionów lat i w baśniach, czy odkrywanie zmysłowej przyjemności w strugach tropikalnego deszczu.

Połączenie umywalki z sedesem: „Washbasin+Watercloset (W+W)” Roca. Woda po umyciu rąk jest ponownie wykorzystana do spłukiwania toalety. O higienę dba automatyczny system czyszczący. Cena: ok. 17.080 zł, Roca.

' title=
fot. Roca

Chwost „Orient Terrakota” do zasłon i firan, jak z baśni tysiąca i jednej nocy (z kolekcji sklepów Komfort). Cena: ok. 49,95 zł, Komfort.

' title=
fot. Komfort

Cyfrowe baterie, przystosowane do programowania (temperatura, czas, natężenie wody), to przyszłość. Umywalkowy „Ondus” firmy Grohe – z intuicyjnym sterowaniem – już to potrafi. Cena: ok. 2.452 euro (velvet black), Grohe.

' title=
fot. Grohe

Z daleka – intrygująca faktura, z bliska – prehistoryczna skamienielina ujęta w... grzejnik z kamiennego konglomeratu. To model „Geo Atlantis” firmy Jaga. na zamówienie, wycena indywidualna (180x60 cm), ANB.

' title=
fot. Jaga

Aż 12 diod i możliwość korzystania z chromoterapii – w strugach deszczowni „Dream Rectangular Light” można się poczuć, jak podczas ulewy w tropikach. Cena: ok. 4.331 euro (50x40 cm), Bossini.

' title=
fot. Bossini
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH