W skąpanej w beżach łazience panuje aura spokoju i relaksu, a czerwone dodatki sprawiają, że aranżacja ma wyrazisty charakter. Projekt: właściciele. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [14 zdjęć]

W skąpanej w beżach łazience panuje aura spokoju i relaksu, a czerwone dodatki sprawiają, że aranżacja ma wyrazisty charakter. Projekt: właściciele. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
10 paź 2014 13:43

Beżowa łazienka to jest hit! Tak ją urządzisz

Są modne, efektowne, eleganckie i przytulne.  Zapewne dlatego beżowe łazienki są tak popularne bez względu na zmieniające się trendy.

Odcienie beżu - jasne i ciepłe - to trafny wybór do łazienki. Jeżeli nie lubimy odważnych kolorów albo obawiamy się, że mogą szybko wyjść z mody, wówczas beż będzie stanowił doskonały wybór do łazienki, a wnętrze zachowa atrakcyjny wygląd na lata.

Idealny odcień beżu możemy wybrać spośród bogatej oferty płytek ceramicznych. Znajdziemy kolekcje jednokolorowe, urozmaicone dekorami, czy mozaiką. Aby przełamać ceramiczne płaszczyzny warto sięgnąć także po kamień naturalny. Beżowe są marmury - większość popularnych gatunków, a także piaskowce i trawertyny. 

W beżach możemy urządzić zarówno łazienkę przy sypialni, z której korzystamy na co dzień, małą łazienkę dla gości, dużą przeznaczoną dla rodziny. Beż ma tę zaletę, że optycznie powiększa małe wnętrza, a dużym nadaje przytulny charakter. 

W beżach możemy urządzić z powodzeniem łazienkę w przytulnym rodzinnym klimacie, która będzie modna przez lata. Ale także łazienkę w stylu glamour, czy elegancki salon kąpielowy.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • AniaBo, 2017-03-13 12:13:18

    Gdzie można kupić takie płytki ze zdjęcia pierwszego?

POLECAMY W SERWISACH