Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Carre Blanc

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 12 gru 2008 12:41 (aktualizacja: 18 gru 2013 10:57)

By czuć się wyjątkowo

W łazience możemy spędzić zarówno chwilkę, w pośpiechu myjąc zęby, jak i długie minuty, rozkoszując się gorącą kąpielą. Warto więc wyposażyć to miejsce w taki sposób, by czas zawsze mijał nam w poczuciu komfortu i odprężenia.

Designerski stożek. Duravit rozszerzył serię szafek podumywalkowych Starck (proj. P. Starck) o nową ofertę kolorystyczną. Obok ciepłej gruszy, szlachetnie ciemnego makassar, znany „stożek” dostępny jest także w fornirze z drewna orzecha amerykańskiego. Wymiary: średnica 58 cm. Cena: ok. 13.000 zł, Duravit.

akcesoria łazienkowe Duravit
fot. Duravit

Teak na tak. Nowe meble Teak ujmują delikatnością i naturalnością materiału. Ich lekkie konstrukcje zostały wykonane z litego drewna tekowego. Warta uwagi jest też towarzysząca im kolekcja akcesoriów, która urzeka pomysłowością zaproponowanych rozwiązań. Cena: regał niski – ok. 1.200 zł, stelaż na ręczniki – ok. 360 zł, pojemnik na chusteczki higieniczne – ok. 100 zł, mydelniczka – ok. 50 zł, Sealskin, Coram.

Coram meble łazienkowe
fot. Coram

Skrojone na miarę. Edycja umywalek Variable firmy Villeroy&Boch oferuje rozwiązania do każdej łazienki. Umywalki są dostępne w sześciu rozmiarach, przy czym cztery z nich, na żądanie, mogą zostać przycięte do wymaganych wymiarów i kątów. Cena: od 1.771 zł, Villeroy&Boch.

Villeroy&Boch umywalka
fot. Villeroy&Boch

Ręczniki frotte Lampions to ciepła, ale zdecydowana kolorystycznie mozaika barw i wzorów – połączenie wschodniego wyciszenia i pogodnej refleksji. Dostępne w trzech rozmiarach i w dwóch kolorach – białym i niebieskim (z różnobarwnym haftem). W kolekcji także: poszwy na kołdrę, poszewki na poduszkę, dywanik łazienkowy, ręcznik plażowy oraz szlafroki. Cena: ręcznik 50x100 cm – ok. 90 zł, ręcznik 100x150 cm – ok. 195 zł; ręcznik mini 30x50 cm – ok. 40 zł, Carré Blanc.

Carre Blanc ręczniki
fot. Carre Blanc

WASZE KOMENTARZE (5) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA