Fot. Freehdw.

Zobacz galerię [29 zdjęć]

Fot. Freehdw.
 • Facebook
 • Twitter
 • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
21 lut 2014 14:26

Galeria 30 najbardziej luksusowych łazienek świata

Ekskluzywne apartamenty, okazałe rezydencje, pięciogwiazdkowe hotele. W takich budynkach nie może zabraknąć ogromnej łazienki, której wnętrze niejednego wprawi w osłupienie.

Dla zmysłów, dla inspiracji, zaspokojenia ciekawości. Prezentujemy wnętrza luksusowych łazienek z wyposażeniem z najwyższej półki. Zaprojektowane zostały w stylu klasycznym, który jak widać jest ponadczasowy i uwielbiany przez najbardziej wymagających. Często pojawiają się marmurowe wykończenia, bogato rzeźbione sztukaterie czy kryształowe oprawy oświetleniowe.

Ale bogate dekoracje to nie wszystko. Przyjrzyjmy się armaturze i ceramice sanitarnej. To najnowocześniejsze technologie, choć często oprawione w formę w stylu retro. Ukłon w stronę projektantów, którzy potrafią przepych ubrać w gustowną i funkcjonalną aranżację. Mnogość form, zastosowanych materiałów oraz elementów zdobniczych wymagają bowiem wprawnego umysłu, który stworzy kompozycyjną, niebanalną całość.

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
 • Architektka2017, 2017-08-17 13:13:25

  Piękna, nowoczesna i luksusowa łazienka, to łazienka dobrze zaprojektowana i świetnie wyposażona.
  W Polsce potrafimy projektować i wyposażać łazienki dla najbardziej wymagających klientów.
  Szkoda tylko, że najczęściej dla włoskich marek. Ale są też ciekawe, dobre manufaktury, które szykują łazienki, w tym wyposażenie sanitarne według indywidualnego projektu, pod wymiar.
  Jeżeli chce się mieć wyjątkowe łazienki, to warto dobrze poszukać.
  Wiodącą na polskim rynku manufakturą luksusowych łazienek jest Luxum.
 • alikaa, 2014-02-27 21:56:11

  Cóż... nie do końca przemawia do mnie taki styl. Wolę coś skromniejszego i bardziej nowoczesnego. Podobają mi się aranżacje na stronie Roca. Maja naprawdę piękną armaturę i maja niezłe pomysły.

POLECAMY W SERWISACH