Fot. Freehdw.

Zobacz galerię [29 zdjęć]

Fot. Freehdw.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
21 lut 2014 14:26

Galeria 30 najbardziej luksusowych łazienek świata

Ekskluzywne apartamenty, okazałe rezydencje, pięciogwiazdkowe hotele. W takich budynkach nie może zabraknąć ogromnej łazienki, której wnętrze niejednego wprawi w osłupienie.

Dla zmysłów, dla inspiracji, zaspokojenia ciekawości. Prezentujemy wnętrza luksusowych łazienek z wyposażeniem z najwyższej półki. Zaprojektowane zostały w stylu klasycznym, który jak widać jest ponadczasowy i uwielbiany przez najbardziej wymagających. Często pojawiają się marmurowe wykończenia, bogato rzeźbione sztukaterie czy kryształowe oprawy oświetleniowe.

Ale bogate dekoracje to nie wszystko. Przyjrzyjmy się armaturze i ceramice sanitarnej. To najnowocześniejsze technologie, choć często oprawione w formę w stylu retro. Ukłon w stronę projektantów, którzy potrafią przepych ubrać w gustowną i funkcjonalną aranżację. Mnogość form, zastosowanych materiałów oraz elementów zdobniczych wymagają bowiem wprawnego umysłu, który stworzy kompozycyjną, niebanalną całość.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • alikaa, 2014-02-27 21:56:11

    Cóż... nie do końca przemawia do mnie taki styl. Wolę coś skromniejszego i bardziej nowoczesnego. Podobają mi się aranżacje na stronie Roca. Maja naprawdę piękną armaturę i maja niezłe pomysły.

POLECAMY W SERWISACH