• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
01 marz 2017 09:38

IV Forum Branży Łazienkowej już 3 kwietnia w Warszawie

Jakie są perspektywy rozwoju rynku łazienek w Polsce? Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie? Jakie trendy będą królować w 2017 i 2018 roku? – na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć podczas największego spotkania branży łazienek w Polsce!

Redakcja magazynu „Łazienka” i portalu RynekLazienek.pl zaprasza na IV Forum Branży Łazienkowej, które odbędzie się 3 kwietnia 2017 roku w Hotelu Sheraton w Warszawie. To największe tego typu spotkanie ludzi i firm działających w naszej branży. Udział w nim wezmą producenci i dystrybutorzy wyposażenia łazienkowego, właściciele i pracownicy hurtowni oraz salonów łazienkowych, a także zainteresowani tematem łazienki architekci i projektanci. Naszym celem jest stworzenie platformy do dyskusji o najbardziej istotnych dla nas kwestiach i zagadnieniach. Chcemy, aby Forum było miejscem wymiany poglądów, opinii i informacji, które dodatkowo sprzyja nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów biznesowych.

Jakie są perspektywy rozwoju rynku łazienek w Polsce? Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie? Jakie trendy będą królować w 2017 i 2018 roku? – na te pytania będziemy starali się odpowiedzieć podczas tegorocznych dyskusji. Forum będzie świetną okazją do dyskusji w szerokim gronie o aktualnej sytuacji naszej branży. Liczymy także, że spotkanie uświetnią zacni Goście.

Zainteresowani kwestiami dedykowanymi salonom łazienkowym i metodom skutecznej sprzedaży będą mogli spotkać się podczas przygotowanych specjalnie dla nich prezentacji, prelekcji i warsztatów. Wśród nich znajdą się m.in. tematy związane z trudną sztuką wielokanałowej sprzedaży oraz tworzenia, wdrażania i organizacji programów lojalnościowych dla salonów łazienkowych.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2017”, który w tym roku organizujemy już po raz szesnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2017”.

Organizatorem konferencji jest branżowy magazyn „Łazienka” i portal Ryneklazienek.pl – media, które na swych łamach opisują i analizują najistotniejsze, najbardziej aktualne trendy
i zjawiska rynkowe zachodzące w branży łazienkowej oraz Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości. Grupa PTWP posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów gospodarczych i branżowych. Organizuje m.in. co roku Europejski Kongres Gospodarczy – najważniejszą w centralnej Europie imprezę o tematyce gospodarczej.

CZYTAJ WIĘCEJ

PROGRAM FORUM BRANŻY ŁAZIENKOWEJ

9:30-10:30 Sesja inauguracyjna
Łazienkowa moda – poznaj trendy, które będą królować w łazienkach
„Hot” czy „passe”- znani projektanci o tym, co będzie na topie w aranżacji i wyposażeniu łazienek

10:30-10:45 Przerwa

10:45-11:30 Sesja dyskusyjna
Branża łazienkowa bez tajemnic. Najwięksi producenci i dystrybutorzy o rynkowej koniunkturze, rentowności i perspektywach rozwoju sektora w Polsce. Co jest motorem, a co stanowi największe wyzwanie?

11:30-12:00 Przerwa

12:00-13:00 Success stories - cykl prezentacji
Jak zamienić pomysł w sukces w branży łazienkowej? Jak wykreować produkt i tworzyć strategie, które będą ponadczasowe?

13:00-14.00 Lunch

14:00-14:45 Warsztaty

Akademia Ryneklazienek.pl zaprasza - Omnichannel bez tajemnic, czyli trudna sztuka wielokanałowej sprzedaży
Prowadzisz salon łazienkowy? Omnichannel to absolutny „must-have”

14.45-15.30 Warsztaty

Akademia Ryneklazienek.pl zaprasza - Bezpieczny program lojalnościowy – jak zyskać, a nie stracić?
Musisz to wiedzieć. O szansach i pułapkach przy tworzeniu, wdrażaniu i organizacji programów lojalnościowych dla salonów łazienkowych

15.30-16.30 Wręczenie nagród w konkursach Łazienka - Wybór Roku 2017 i
Salon Roku 2017

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH