Fot. RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Radosław Zieniewicz
09 maj 2018 11:39

Jak luksusowa łazienka to tylko z efektem "WOW"!

Luksusowa łazienka ma nie tylko bardzo estetycznie wyglądać, ale muszą wzbudzać niezapomniane emocje. Zdaniem Łucji Janik, współwłaścicielki biura RUBICON Architektura i Projektowanie Wnętrz, taka łazienka powinna zapewnić użytkownikom dodatkowe strefy relaksu, dobrą muzykę, a nawet zieleń, których na próżno szukać w typowych łazienkach.

Łucja Janik, podczas Forum Branży Łazienkowej zapewniała, że stale rośnie zapotrzebowanie na luksus w łazienkach w obiektach użyteczności publicznej. Chcemy, aby znalazły się w tym pomieszczeniem nowe technologie i coraz lepsze rozwiązania, szczególnie te rozwiązania indywidualne, dzięki którym poczujemy się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Łazienka premium musi więc wzbudzać w nas efekt WOW!, To już przestaje być miejsce w którym po prostu jesteśmy, ale staje się  przestrzenią, dostarczającą nam niezapomnianych przeżyć. Co to w praktyce oznacza?

Łazienki premium w miejscach użyteczności publicznej, oprócz walorów estetycznych, muszą zapewnić użytkownikom miejsce do relaksu, dobrą muzykę strefę zieleni oraz dodatkową, profesjonalnie zaaranżowaną przestrzeń dla kobiet do  poprawy makijażu. Jednym słowem, znajdziemy tam dużo dodatkowych funkcji, których na próżno szukać w typowych łazienkach - podkreśla Łucji Janik.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • LUXUM, 2018-05-09 13:25:38

    Dziękujemy za udostępnienie naszej realizacji umywalek w Galerii Złote Tarasy! LUXUM to producent luksusowego wyposażenia wnętrz na wymiar. Dostarczamy także umywalki dla kompleksowych realizacji, w obiektach użytkowych. Zapraszamy na stronę internetową w poszukiwaniu inspiracji!

POLECAMY W SERWISACH