• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
02 wrz 2010 14:22

Jaka mała łazienka!

To wnętrze rządzi się zupełnie innymi prawami. Radosne kolory i wzory oraz wielkie poczucie humoru - są tu obowiązkowe!

Mała nie z racji niewielkiego metrażu, ale z powodu swego bardzo młodego użytkownika.  
Duckling - kolekcja dziecięca w żółte kaczuszki: zasłona z PCV (180x200 cm), szlafrok w rozmiarach: do 2 lat, od 2 do 4 lat oraz 4-6 lat; bawełna. Cena: od ok. 56 do 69 zł - szlafrok, ok. 45 zł – zasłonka, Sealskin/Coram Poland.

' title=
fot. Sealskin/Coram Poland

Sawanna - ręczniki dla małych podróżników, afrykańskie motywy i wyraziste kolory ziemi: słoneczna pomarańcz, piaskowy beż i radosna zieleń; dostępne rozmiary: 30x50 cm, 50x100 cm, 70x140 cm. Cena: od ok. 11 do 72 zł, Greno.

' title=
fot. Greno

Wishbone - proj. Jeremy Alden/Pratt Institut, kolorowa podstawka pod mydło w kształcie rybki z giętkiego tworzywa, dobra również do zabawy w kąpieli. Cena: ok. 16 zł, Umbra/Studio Interio.

' title=
fot. Umbra/Studio Interio

Captain Kid - wesołe naklejki na płytki z małymi piratami; w kolekcji także: dywanik łazienkowy, zasłonka prysznicowa, akcesoria łazienkowe, szlafrok. Cena: ok. 43 zł/12 szt., Sealskin/Coram Poland.

' title=
fot. Sealskin/Coram Poland

Play4Girl - grzejnik o opływowym kształcie, z obudową z lakierowanej płyty MDF, w dwóch odcieniach różu, czerwieni oraz błękitu; 50x80x15 cm; w wersji chłopięcej (Play4Boy) dominuje rozbielony błękit, ś©cru i groszkowa zieleń. Cena: ok. 4.100 zł, Jaga.

' title=
fot. Jaga

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH