Białe płytki

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Białe płytki "cegiełki" dodają uroku małej łazience. Sprawiają, że nabiega ona oryginalnego charakteru. Fot. Fantastic Frank.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elżbieta Ławreniuk
29 maj 2015 10:23

Jasna łazienka w skandynawskim stylu

W łazience urządzonej w stylu skandynawskim króluje biel i naturalne materiały. Jak ją urządzić? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Styl skandynawski to przede wszystkim połączenie prostych form, stonowanych kolorów i naturalnych materiałów. Inspiracje zaczerpnięte ze świata przyrody, stosowanie naturalnych materiałów takich jak drewno, kamieni, wikliny oraz sięganie po dekoracje inspirowane naturą to nieodłączny element wnętrz urządzonych w tej konwencji.

W skandynawskich łazienkach dominuje biel, która jest najczęściej spotykanym kolorem okładzin ściennych. Poza śnieżnobiałymi ścianami spotkamy delikatne szarości czy chłodne, pastelowe odcienie. Białe są często także meble oraz ceramika sanitarna. Daje to wiele możliwości stylizacji wnętrza urządzonego w tym stylu.

Jasne płytki są bowiem doskonałą bazą do wprowadzania koloru. Pięknie kontrastują z barwnymi dekorami i dodatkami, które ożywiają łazienkę. Z kolei stonowane aranżacje warto przełamać wprowadzając do wnętrza ciemne akcenty stylistyczne w postaci frontów szafek czy kolorów blatu.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH