Mała łazienka została tak praktycznie i pomysłowo zaprojektowana, że zmieściła się tutaj nawet pralka ukryta w zabudowie. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Mała łazienka została tak praktycznie i pomysłowo zaprojektowana, że zmieściła się tutaj nawet pralka ukryta w zabudowie. Projekt: Karolina Łuczyńska. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
24 kwi 2015 11:29

Łazienka na trzech metrach: zobacz gotowe projekty

Urządzanie małej łazienki to spore wyzwanie: często trudno jest zmieścić wszystkie niezbędne sprzęty. Jednak nawet niewielkie wnętrze można urządzić modnie i wygodnie. Wystarczy mała podpowiedź...

Łazienka to pomieszczenie, którego urządzenie stanowi bodaj największe wyzwanie dla inwestorów. A tym bardziej mała łazienka. Niestety w wielu polskich domach i mieszkaniach jej powierzchnia nie przekracza trzech metrów kwadratowych. Ale bez obaw - nawet tak nieduże wnętrze można urządzić elegancko i komfortowo. Niestety z czegoś trzeba będzie zrezygnować, ale - jak udowadniają w swoich realizacjach architekci i projektanci wnętrz - warto, bo wówczas zyskujemy cenną przestrzeń. 

Łazienki zaprojektowane z pomocą architektów i projektantów to także dobre źródło inspiracji i pomysłów dla wszystkich posiadaczy małych łazienek: urządzających i remontujących. Wśród gotowych projektów można znaleźć rozwiązania z prysznicem, ale także z wanną.  Pomieszczenia z pojemnymi szafami i schowkami, w wielu znalazło się nawet miejsce na pralkę. To wnętrza urządzone w jasnych optycznie powiększających przestrzeń kolorach.

Wszystkie są doskonałym przykładem na to, że nawet łazienkę o powierzchni trzech metrów kwadratowych można urządzić komfortowo, elegancko i modnie. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH