Absolute, fot. Caesar.

Zobacz galerię [30 zdjęć]

Absolute, fot. Caesar.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
02 kwi 2014 09:33

Łazienka w kolorach ziemi. Najciekawsze propozycje

Ponadczasowe, zawsze modne i chyba najbardziej lubiane w polskich domach. Barwy ziemi. Odcienie brązów, beży, kremów. Zobacz aranżacje w najbardziej popularnych zestawieniach kolorystycznych.

Paleta barw ziemi stosowana jest praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. To na tyle uniwersalna kolorystyka, która podpasuje zarówno miłośnikom klasyki jak i bardzo nowoczesnych wnętrz. Harmonizuje z pozostałymi barwami, dzięki czemu swobodnie można wprowadzać mocne akcenty kolorystyczne, chociażby w dodatkach. Bardzo popularne zestawienie brązu z kremem występuje w wielu kolekcjach płytek ceramicznych, chętnie wykorzystywanych do aranżacji łazienek. W kuchniach również popularne są dekory szafek o podobnej stylistyce.

 Właściciele domów i mieszkań decydują się na tego typu rozwiązania chcąc, by ich wnętrze nie zestarzało się zbyt szybko i cieszyło oczy przez kolejne lata. To faktycznie bezpieczna kolorystyka, dla osób lubiących stonowane, niekrzykliwe wnętrza. Aby całość kompozycji nie sprawiała wrażenia mdłej, warto pokusić się o niebanalne wzorniczo oprawy oświetleniowe, krzesła lub dzieła sztuki. Ogromną zaletą spokojnych aranżacji jest możliwość jej łatwej zmiany lub odnowy poprzez zastosowanie drobnych zabiegów kolorystycznych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH