Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Absolute, fot. Caesar.

Absolute, fot. Caesar.
  • Autor: Justyna Majkowska
  • 02 kwi 2014 09:33 (aktualizacja: 08 kwi 2014 13:41)

Łazienka w kolorach ziemi. Najciekawsze propozycje

Ponadczasowe, zawsze modne i chyba najbardziej lubiane w polskich domach. Barwy ziemi. Odcienie brązów, beży, kremów. Zobacz aranżacje w najbardziej popularnych zestawieniach kolorystycznych.

Paleta barw ziemi stosowana jest praktycznie we wszystkich pomieszczeniach. To na tyle uniwersalna kolorystyka, która podpasuje zarówno miłośnikom klasyki jak i bardzo nowoczesnych wnętrz. Harmonizuje z pozostałymi barwami, dzięki czemu swobodnie można wprowadzać mocne akcenty kolorystyczne, chociażby w dodatkach. Bardzo popularne zestawienie brązu z kremem występuje w wielu kolekcjach płytek ceramicznych, chętnie wykorzystywanych do aranżacji łazienek. W kuchniach również popularne są dekory szafek o podobnej stylistyce.

 Właściciele domów i mieszkań decydują się na tego typu rozwiązania chcąc, by ich wnętrze nie zestarzało się zbyt szybko i cieszyło oczy przez kolejne lata. To faktycznie bezpieczna kolorystyka, dla osób lubiących stonowane, niekrzykliwe wnętrza. Aby całość kompozycji nie sprawiała wrażenia mdłej, warto pokusić się o niebanalne wzorniczo oprawy oświetleniowe, krzesła lub dzieła sztuki. Ogromną zaletą spokojnych aranżacji jest możliwość jej łatwej zmiany lub odnowy poprzez zastosowanie drobnych zabiegów kolorystycznych.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA