Elegancka bez względu na okoliczności – kolekcja płytek ceramicznych Pret a Porter marki Opoczno. Fot. Opoczno.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Elegancka bez względu na okoliczności – kolekcja płytek ceramicznych Pret a Porter marki Opoczno. Fot. Opoczno.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
04 sty 2016 09:57

Łazienka w stylu Coco Chanel - 15 pomysłów

Coco Chanel mawiała, że przed wyjściem z domu warto zdjąć z siebie jeden dodatek – wówczas będziemy wyglądali gustownie i z klasą. Warto o nim pamiętać podczas projektowania łazienki.

Jest to stara zasada, wpisująca się we współczesne hasło „mniej znaczy więcej“. Rozwiązania oparte na zasadnie minimalizmu zazwyczaj bazują na najbardziej klasycznych formach, dzięki czemu są ponadczasowe i zawsze pozostają modne. Stawiamy zatem na proste i czyste wzornictwo, ale bez kompromisu, jeśli chodzi o kwestię funkcjonalności i użyteczności.

Coco Chanel wylansowała biel i czerń, długie sznury pereł oraz fryzury na pazia. Styl Coco Chanel ciągle ma świeże interpretacje. Świat glamour, artystycznej bohemy, wielkiego krawiectwa w łazienkach przekłada się na piękne linie wyposażenia, szlachetne materiały, gustowne wzornictwo

Tak jak mała czarna zrobiła rewolucję w damskich szafach, tak czarne płytki ceramiczne odmieniły styl łazienek. Zwłaszcza skontrastowane z bielą. Do tego połysk, najlepiej pereł, kobiece bibeloty, wzory tkanin, czyli jak lubiła Coco Chanel.

Styl Coco Chanel jest elegancki, kobiecy, wręcz luksusowy, ale daje możliwość wprowadzenia własnych, nowych pomysłów.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH