Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Stylowa toaletka, materiały i wyposażenie w kolorach srebra i złota, a do tego zdjęcie Marylin Monroe składają się na aranżację łazienki glamour. Projekt: Magdalena Konochowicz. Fot. Bartosz Jarosz.

Stylowa toaletka, materiały i wyposażenie w kolorach srebra i złota, a do tego zdjęcie Marylin Monroe składają się na aranżację łazienki glamour. Projekt: Magdalena Konochowicz. Fot. Bartosz Jarosz.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 02 lut 2015 09:42 (aktualizacja: 09 lut 2015 09:04)

Łazienka w stylu glamour. Zobacz jak urządzają inni

Łazienka w stylu glamour zachwyca subtelnymi kształtami wyposażenia i biżuteryjnym połyskiem dodatków. Ale może mieć też niezwykle nowoczesne oblicze. W sam raz dla współczesnej elegantki.

Wybierz wolno stojącą wannę, złote ramy luster, mieniącą się mozaikę, a urządzisz romantyczną łazienkę w stylu glamour. Ale czy to jedyny sposób na aranżację? Otóż nie. Okazuje się, że styl glamour może mieć także nowoczesne oblicze. Zamiast wolno stojącej wanny możemy wybrać wannę do wnęki i obudować płytkami albo mozaiką. Zamiast stylowej toaletki - nowoczesną konsolę  z MDF-u, a klimat i styl wnętrza zapewnią odpowiednio dobrane dekory, desenie i dodatki.

Świetnie podkreślają kobiecy charakter wnętrza zdjęcia i motywy z podobiznami gwiazd kina. Także kojarzone z największymi elegantkami desenie w grochy czy pepitkę doskonale zaprezentują się np. na fototapecie nad wanną. Nie można wybrać źle stawiając na czerwone dodatki: świece, pojemniki na łazienkowe akcesoria, dywaniki i ręczniki. 

Jeżeli chodzi o okładziny ścian doskonale  sprawdzi się połyskująca mozaika, ale także płytki z kwiatowymi dekorami.

Urządzając łazienkę w stylu glamour zwróćmy uwagę na odpowiedni dobór takich elementów jak ramy luster oraz oświetlenie, bowiem to dodatki w najwyższym stopniu decydują o efekcie glamour.  

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA