Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wanna Granada z serii Solid Surface, wymiary 170x80 lub 190x90 cm, możliwy dowolny inny kolor na zewnątrz wanny. Produkt marki Riho, fot. materiały prasowe.

Wanna Granada z serii Solid Surface, wymiary 170x80 lub 190x90 cm, możliwy dowolny inny kolor na zewnątrz wanny. Produkt marki Riho, fot. materiały prasowe.
  • Autor: Anna Usakiewicz
  • 11 sie 2016 15:25 (aktualizacja: 11 sie 2016 15:27)

Łazienka w stylu SPA – piękne aranżacje

Czy można odpoczywać w łazience? Oczywiście! Odpowiednia aranżacja, najlepiej z wykorzystaniem naturalnych materiałów i wygodna wanna stworzą scenerię idealną do relaksu.

Marzenia o wypadzie do SPA i relaksujących kąpielach w kojącym zmysły otoczeniu możemy spełnić bez wychodzenia z domu.  W domowej łazience można poczuć się jak w salonie odnowy - wystarczy odpowiednia aranżacja i dodatki, aby przemienić łazienkę w strefę wellness. Relaks, odpoczynek, masaż..., a to wszytko w na wyciągniecie ręki i dostępne każdego dnia.

Jak urządzić łazienkę w stylu SPA? Przede wszystkim należy sięgnąć po odpowiednie materiały wykończeniowe. Nie zawiedziemy się na materiałach naturalnych, głównie kamieniu. Wybierajmy te o jak najbardziej naturalnym wyglądzie: łupankę, mozaikę, płytki. 

W łazience, w której chcemy przede wszystkim odpocząć liczy się wygoda i odpowiednie wyposażenia. Nie może zabraknąć obszernej wanny, nawet dwuosobowej. Aby korzystać z uzdrawiających właściwości wody, warto wybrać model z system hydromasażu. Masujące strumienie będą działały kojąco także pod prysznicem: tutaj można zamontować panel prysznicowo-masażowy, deszczownicę, albo rączkę natrysku z możliwością zmiany kształtu strumienia.

Na koniec nie zapominajmy o dodatkach: rośliny zielone, świece, olejki zapachowe, miękkie, puszyste ręczniki. To wszytko sprawi, że po kąpieli w domowej łazience poczujemy się zrelaksowani i wypoczęci.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA