• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 lip 2009 14:37

Łazienka w stylu vintage

Z trendami w modzie jest jak z bumerangiem, albo... przysłowiowym psem – zawsze wracają! Fakt, że w nieco „odświeżonej” formie, ale nadal eleganckie i bardzo urokliwe.

Newcast Future - wanna żeliwna, wolno stojąca, z funkcjonalnym relingiem; jest też w wersji z półprzezroczystą, szklaną obudową; 170x85 cm, Roca. Cena: ok. 11.983 zł.

Roca wanna
fot. Roca

Visen - proj. T. Christensen/K. Legaard, stojak na ręczniki, wykonany ze stali, z delikatnymi, ozdobnymi porcelanowymi gałkami; 64x22x81 cm (szer./gł./wys.), IKEA. Cena: ok. 50 zł.

IKEA stojak na ręczniki
fot. IKEA

Betap - proj. Antonio Bullo, dwuuchwytowa bateria bidetowa o ciekawej, nieco „odświeżonej” formie, z automatycznym korkiem, Roca. Cena: ok. 1.159 zł.

Roca bateria bidetowa
fot. Roca

Modern - bateria wannowa kompletna, zasięg wylewki od powierzchni płytek: 18,5 cm; do wyboru w chromie lub złocie (złota powłoka uzyskana dzięki technologii PVD, używanej m.in. do produkcji sprzętu medycznego), BIHC/Omnires. Cena: ok. 572 zł (złoto).

BIHC/Omnires bateria wannowa
fot. BIHC/Omnires

Slim LE - bardzo cienka i lekka waga łazienkowa o ciekawym, niebanalnym wzornictwie, do wyboru w bieli lub w czerni; szkło hartowane odporne na uszkodzenia mechaniczne, Zelmer. Cena: ok. 116 zł.

Zelmer waga
fot. Zelmer
Zelmer waga
fot. Zelmer

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH