• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
13 lip 2009 09:59

Leśne opowieści

Materiały, wzory, faktury i naturalne barwy, przeniesione wprost z lasu, zagościły w łazience na dobre. Wdrapały się na ściany, rozłożyły leniwie na podłodze, wypełniły wnętrze ciekawymi dodatkami.

Aura - wanna wykończona drewnem, dostępna również z hydromasażem (kilka opcji do wyboru), obudowa sosnowa w kolorze mahoniu lub mahoniowa; 190x100 cm, poj. 270 l, gł. 47 cm, Poolspa. Cena: od 3.104 zł – wanna, od 4.995 zł – obudowa drewniana (sosnowa w kolorze mahoniu).

Poolspa wanna
fot. Poolspa

Świeca - do złudzenia przypomina prawdziwą szyszkę, Romi/Glamstore. Cena: ok. 45 zł.

Romi/Glamstore świeca
fot. Romi/Glamstore

Bravo - płytki imitujące drewno z widocznym usłojeniem; kolory: beige, cream; płytka ścienna 25x33,3 cm, Ceramika Końskie. Cena: ok. 50 zł/m2.

Ceramika Końskie płytki
fot. Ceramika Końskie

Magnolia - szafka łazienkowa stojąca z umywalką wpuszczaną w blat, osadzenie na nóżkach ułatwia sprzątanie; umywalka: marmur syntetyczny w kolorze białym, tworzywo PCV do złudzenie przypominające drewno, Sanprim.

Sanprim szafka łazienkowa
fot. Sanprim

Malaga HR (model 2) - skrzydło drzwiowe z drewna iglastego, podwójnie wzmocnione, możliwość wyboru modeli w wersji ze szkłem hartowanym Sitodruk; wykończenie: płyta drewnopochodna okleinowana folia o wysokiej odporności na zarysowania i ścieranie, Classen. Cena: od ok. 428 zł.

Classen skrzydło drzwiowe
fot. Classen

Sevilla - dodatki łazienkowe wykonane z białej szkliwionej ceramiki i drewna lakierowanego; do łączenia z innymi elementami kolekcji, m.in. zegarem, organizerem na drobiazgi, podwójnym kubkiem, Tiger/Coram Poland. Cena: ok. 165 zł – radio, ok. 155 zł – lustro.

Tiger/Coram Poland radio
fot. Tiger/Coram Poland
Tiger/Coram Poland lustro
fot. Tiger/Coram Poland

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH