• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
24 cze 2016 09:14

Mała łazienka. Jak ją urządzić, jakie produkty się sprawdzą?

Niewielka łazienka to wielkie wyzwanie! Polecamy rozwiązania producentów stworzone specjalnie do małych łazienek.

Kiedy wnętrze wymaga optycznego powiększenia, warto jest zastosować jasne okładziny ścian oraz podłogi – z pomocą przyjdą białe, kremowe czy szare płytki ceramiczne. Delikatne kolory mają wiele zalet – nie przytłaczają aranżacji, dodają elegancji i sprawiają, że wnętrze wydaje się większe, niż jest w rzeczywistości. Dodatkowo też warto wybrać płytki o lśniących powierzchniach, które dodają aranżacji głębi.

W małej łazience dobrze sprawdzą się nieduże szafki, które ukryją zbędne drobiazgi i będą wyjątkową dekoracją. Czasem wystarczy nawet pojedyncza szafka podumywalkowa, by utrzymać we wnętrzu porządek, a jednocześnie – zaoszczędzić miejsce na dodatkowe sprzęty. W ofercie producentów wyposażenia można znaleźć wiele kolekcji mebli dedykowanych do małych łazienek (np. z jasnymi frontami, w połysku itp.).

Świetnym rozwiązaniem będzie także montaż narożnej kabiny prysznicowej lub wanny o małych rozmiarach. Montowane w rogu pomieszczenia, umożliwiają wygodne korzystanie ze strefy kąpieli, a jednocześnie – oszczędzają miejsce.

WSZYSTKIE ROZWIĄZANIA DO MAŁEJ ŁAZIENKI ZOBACZYSZ TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH