• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
19 sie 2009 10:27

Mini design. Pomysły do małych wnętrz

Projektanci zadbali o to, aby „małe” było nie tylko piękne ale i praktyczne.

EDC3150 - kompaktowa suszarka do ubrań, niewielka (42x59,5x68,6 cm) podwieszana na ścianie, dzięki czemu zajmuje mniej miejsca; funkcja zmiennego ruchu bębna (zapobiega plątaniu ubrań i poprawia jakość suszenia); montaż nie wymaga prac hydraulicznych, wystarczy podłączyć ją do prądu, poj. 3,4 kg. Cena: ok. 2.549 zł, Electrolux.

Electrolux suszarka
fot. Electrolux

Magnetyczny uchwyt na mydło - pomysłowy i bardzo praktyczny element wystroju łazienki; metalowy element wbity w mydło jest przyciągany do uchwytu, dzięki czemu łatwo jest je odłożyć, a mydło może dokładnie obeschnąć, pozostając na swoim miejscu; stal nierdzewna, plastik. Cena: ok. 140 zł, Eva Solo/Fabryka Form.

Eva Solo/Fabryka Form uchwyt na mydło
fot. Eva Solo/Fabryka Form

Natural - umywalka z linii SimplyU, o kształcie przypominającym otoczak, jeszcze jeden dowód, że małe gabaryty nie oznaczają konieczności rezygnacji z intrygującego designu. Cena: ok. 480 zł (śred. 45 cm), Ideal Standard.

Ideal Standard umywalka
fot. Ideal Standard

Masala - mydło stworzone na bazie ekstraktu hebanowego, pozwala poczuć się jak w prawdziwym salonie kąpielowym, wygładza i uelastycznia skórę. Cena: ok. 12 zł, Organique.

Organique MYDŁO
fot. Organique

Obyect - umywalka łącząca wspaniałe wzornictwo i zaawansowaną technikę zamkniętą w pięknej formie; 38x8,8/12x29,5 cm. Cena: od ok. 1.281 zł (bez baterii i syfonu), Sealskin/Coram Poland.

Sealskin/Coram Poland umywalka
fot. Sealskin/Coram Poland

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH