Biel z pomarańczowymi akcentami - meble łazienkowe Zero firmy Arblu. Fot. Arblu.

Zobacz galerię [20 zdjęć]

Biel z pomarańczowymi akcentami - meble łazienkowe Zero firmy Arblu. Fot. Arblu.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
08 paź 2015 15:34

Modna łazienka. To będzie trendy w 2016

W modzie łazienkowej na 2016 czekają nas niespodzianki. Będzie więcej kolorów, patchworku i wzorów 3D. Modnie jest urządzać prosto i z efektem postarzenia.

Po latach dominacji bieli i szarości do łazienek wkracza więcej kolorów – tak wynika z targów Cersaie 2015 we Włoszech. Te kolory nadal są bardzo modne, ale w połączeniu z kolorowymi akcentami. Na topie są wzory geometryczne, z natury oraz patchwork. Podłogi przestają być gładkie. Inspiracji najlepiej szukać w zabytkowych budynkach Hiszpanii.

Do łazienek powraca moda na kolorową ceramikę sanitarną. Jednak teraz są to nowe kolory – przede wszystkim szary, żółty, pudrowy róż, pomarańczowy, czarny.

Warto zainwestować w cementowe i betonowe szarości. Modnie je połączyć z kolorowymi detalami.

Chłodną nowoczesność zaś można ocieplić drewnem lub jego stylizacjami oraz kolorowymi akcentami, np. na płytkach ceramicznych.

Kolejny powrót do łazienek to złoto. Znów trendy są złote baterie oraz wykończenia ścian.

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • papierowydom.wordpress.com, 2016-07-13 15:51:17

    Biel połączona z mocnym akcentem kolorystycznym bardzo efektownie się prezentuje. Podobnie z patchworkami, tylko obawiam się, że taki patchwork może się szybko nam opatrzyć, a przeciedż aranżacji łazienki nie zmieniamy co chwila. Obecnie to nowe i modne, ale niekoniecznie ponaczasowe.

POLECAMY W SERWISACH