Nagroda główna Łazienka - Wybór Roku 2016 w kategorii meble łazienkowe - meble Op-Arty, prod. Defra / Deftrans

Zobacz galerię [32 zdjęć]

Nagroda główna Łazienka - Wybór Roku 2016 w kategorii meble łazienkowe - meble Op-Arty, prod. Defra / Deftrans
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
07 kwi 2016 10:49

Musisz to mieć! Poznaj najlepsze produkty do łazienek 2016. Piękne!

Redakcja magazynu Łazienka od 15 lat organizuje konkurs na najciekawsze i najlepsze produkty wyposażenia łazienek w Polsce. Zobaczcie, kto wygrał w tym roku. To jest modne!

5 kwietnia, podczas III Forum Branży Łazienkowej, poznaliśmy laureatów konkursu "Łazienka - Wybór Roku 2016". W tym roku magazyn Łazienka oraz portal RynekLazienek.pl przyznał te prestiżowe tytuły po raz piętnasty. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele handlu, projektantów, ekspertów od designu oraz mediów, przyznało nagrody główne w 14 kategoriach.

Przyznano także 17 wyróżnień. W głosowaniu konsumentów, które odbywało się na portalu RynekLazienek.pl, wyłoniono też po raz drugi laureata nagrody specjalnej - laureata w głosowaniu internautów.

Od momentu swojego powstania, czyli od 2001 r. „Łazienka – Wybór Roku” cieszy się dużym zainteresowaniem branży. Jury Konkursu, w skład którego oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” wchodzą także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci, jest gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów. Nagrodzone w Konkursie wyroby i kolekcje śmiało zatem uznać można za najlepsze pod względem jakości oraz wzornictwa. Wszystkie nagrodzone produkty zobaczycie w galerii powyżej.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH