Włoska marka Inda zaprezentowała kolekcję meble Avantgarde, której nazwa doskonale oddaje także styl. Fot. Inda.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Włoska marka Inda zaprezentowała kolekcję meble Avantgarde, której nazwa doskonale oddaje także styl. Fot. Inda.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 marz 2015 14:04

Nowości do łazienki – prosto z targów ISH we Frankfurcie

W dniach 10-14 marca br. odbyła się kolejna edycja targów ISH we Frankfurcie (Niemcy). To największa impreza targowa branży wyposażenia łazienek. Tak jak poprzednie, także tegoroczna edycja obfitowała w zaskakujące nowości.

Co dwa lata we Franfurcie swoją ofertę prezentują największe światowe marki oraz wszyscy liczący się na europejskim rynku producenci wyposażenia łazienek. Zawsze jest to miejsce prezentacji nowości, zaskakującego designu, ciekawych rozwiązań i nowinek technicznych. Tutaj są zapowiadane i kształtowane trendy w aranżacji i sposobie urządzania łazienek na kolejne lata. A jak było w tym roku?

Oczywiście nie zabrakło nowości, a trendy nie tylko zachwyciły, ale też zaskoczyły. Do łazienki powraca czerń i to w dobrym stylu. Można ją zobaczyć na meblach, ale także wanach, brodzikach, akcesoriach. Modne będą także odważne kolory i żywe barwy. Tradycjonalistów z kolei zachwycą kolory ziemi.

Wszystkie rozwiązania łączą styl i funkcjonalność; nie brakuje ciekawych pomysłów także w segmencie ceramiki sanitarnej, której najnowsze wersje wyróżniają się ultracienkmi ściankami i rantami. 

Wśród materiałów przeważają kompozyty i konglomeraty kamienne. Właśnie z tych materiałów można wykonać ciekawe formy wanien, umywalek, dowolne formaty brodzików (nawet z możliwością przycięcia), które zachwycały wyszukanym designem i kolorystyką na targowych ekspozycjach. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH