• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
11 gru 2009 11:45

Szklana pogoda

Zachwyca gładkością i połyskiem; tak jak jedwab. Z sezonu na sezon w coraz mocniejszych kolorach. Trendomierze nie pozostawiają wątpliwości: szkło w łazienkach to hit.

Nowość Keuco – „Colorboard” ze szkła. Ogromne możliwości dopasowania do wnętrza! Oprócz czerwieni, 5 kolorów z katalogu i wszystkie RAL. Cena: ok. 10.200 zł/blat 180x57 cm, gr. 10 mm (front szer. 16 cm; z wycięciami na życzenie, np. na umywalkę, gniazdko elektryczne i baterię, oraz szklaną listwę wykończeniową), www.keuco.de.

Keuco
fot. Keuco

Za szklanym korpusem panelu „PP/Space Line 150” (prod. Sanplast) ukryte są półki i rączka prysznicowa. Relaks zapewniają 4 dysze masujące i głowica deszczowa. Cena: od ok. 5.490 zł, www.sanplast.pl.

Sanplast
fot. Sanplast

Przejrzystość szkła, a dla bezpieczeństwa – ciepły w dotyku akryl. Dozownik mydła ze sklepów Zone. Cena: ok. 69 zł, www.zonecompany.com.

Zone
fot. Zone

Z mozaiki szklanej i złota – rama lustra „Nitin” (59x59 cm) z kolekcji „Mirrors Collection” Sicis. Wycena indywidualna, Sicis.

Sicis
fot. Sicis

Zestaw zapachowy „Autumn Breeze” ze sklepów Tchibo – 10 rattanowych patyczków, butelka szklana z aromatyczną esencją 150 ml. ok. 40 zł, www.tchibo.pl.

Tchibo
fot. Tchibo
 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH