• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 kwi 2012 10:08

W starym kinie - inspiracje

Kamień, jak gwiazdy kina i mody z początku XX wieku, inspiruje, wzbudza podziw, kojarzy się z luksusem. Jeśli obawiasz się jego chłodu, wybierz lany marmur. Jest ciepły w dotyku!

Inspiracji warto szukać w szykownych wnętrzach ze starych filmów. Umywalki podłogowe Pipa firmy Antonio Lupi wykuwane są z pojedynczych bloków włoskiego marmuru Carrara. Kształtem przypominają posągi z galerii sztuki (proj. Carlo Colombo). Na zamówienie, www.antoniolupi.it.

' title=
fot. www.antoniolupi.it

Komplet akcesoriów z kamiennego tworzywa - Playa z nowego katalogu Home&You. Ceny: ok. 29 zł/mydelniczka, ok. 29 zł/kubek, ok. 39 zł/dozownik, www.home&you.com.

' title=
fot. www.home&you.com

Mydelniczka marki Mette Ditmer ma biżuteryjny charakter. Jest wykonana z alabastru, który delikatnie przepuszcza światło. Cena: ok. 80 zł, www.czerwonamaszyna.pl.

' title=
fot. www.czerwonamaszyna.pl

Mozaika Aurora Topaz firmy Dunin – część jej kostek jest z kamienia, pozostałe zaś ze szkła (w kilku wersjach kolorystycznych). Ceny: ok. 422,60 zł/m2, ok. 38 zł/szt. (30x30 cm), www.dunin.eu.

' title=
fot. www.dunin.eu

W kabinie bez tradycyjnego brodzika potrzebny jest odpływ w posadzce, np. liniowy. Ruszt ER4 Basic firmy Viega przystosowane są do wypełnienia dowolnym materiałem, np. kamieniem. Dzięki temu uzyskuje się jednolite wykończenie podłogi, a efekt wzmacnia brak obramowań rusztu. Cena: od ok. 720 zł (różne wymiary), www.viega.pl.

' title=
fot. www.viega.pl

Czy pamiętacie, że Coco Chanel założyła pierwszy sklep w 1913 r.? Naklejkę firmy Salamandra z konturem jej postaci można zamówić w wielu kolorach i wymiarach. Cena: od ok. 40 zł (34x50 cm), www.naklejkisalamandra.pl.

' title=
fot. www.naklejkisalamandra.pl

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH