Opoczno, Linero.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Opoczno, Linero.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Majkowska
24 sty 2014 05:46

Wielki błękit - wyposażenie łazienkowe

Chcesz sprawić by Twoja łazienka była wyjątkowa? Postaw na jeden dominujący kolor w płytkach, meblach bądź akcesoriach łazienkowych.

Niebieski kojarzy się z niebem, orzeźwiającą bryzą. Dodaje spokoju, relaksuje a jednocześnie pobudza do działania. Wskazany dla osób stabilnych i pewnych siebie. 

Ulubiony kolor można pięknie wpleść w aranżację pomieszczenia nie koniecznie poprzez pomalowanie ścian, ale także odpowiednio dobierając wyposażenie i dodatki, które staną się dominantą narzucającą charakter pomieszczeniu. 

Jeśli zdecydujemy się na barwne płytki ceramiczne, zestawmy je z bardziej stonowanym kolorem, który stanie się tłem i nada harmonii kompozycyjnej. 

Jeżeli lubisz by wszystkie powierzchnie były zachowane w jednolitej kolorystyce, postaw na dodatki takie jak meble, akcesoria, czy choćby ręczniki. Za jakiś czas możesz wymienić je na nowe w odmiennej kolorystyce i dzięki temu uzyskać zupełnie inne, odświeżone wnętrze. 

Warto pokusić się o niebanalne i oryginalne formy. Bawmy się designem, bo dzięki temu tworzymy niepowtarzalne aranżacje. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH