• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
07 sty 2011 11:00

Wyposażenie, dzięki któremu łazienka rozbłyśnie!

Marzysz o pełnych pałacowego przepychu wnętrzach, skrzących się złotem meblach i dodatkach, ekskluzywnych sprzętach, a może po prostu uwielbiasz luksus? Oto propozycje w sam raz dla Ciebie!

Podkładki na stół firmy Gam stanowić będą niebanalny dodatek dekoracyjny podczas codziennego posiłku Dzięki możliwości wyboru spośród wielu wzorów w prosty sposób możemy zmieniać dekorację stołu. Dostępne są pojedynczo, bądź w komplecie po 4 sztuki. Gam.

Gam
fot. Gam

Od frontu – niczym pnąca się na delikatnych nóżkach kopuła Bazyliki Św. Piotra, z profilu – jak złoty półksiężyc. Nieprzeciętny fotel Roof Gold z zadaszeniem w kształcie baldachimu. Cena: ok. 4.999 zł, Kare Design.

Kare Design
fot. Kare Design

Inspirujący i pełen klasycznego wdzięku fotel Nido w neutralnym, spokojnym kolorze. Cena: ok. 2.900 zł, Calligaris.

Calligaris
fot. Calligaris

Owalna wanna z serii Altus to nowoczesna, a zarazem prosta linia i prawdziwy luksus w Twojej łazience. Wymiary: 170x 170 cm. Cena: od ok. 3.740 zł. Sanplast.

Sanplast
fot. Sanplast

Wielofunkcyjna kabina Nexis Dual to kolejna nowość marki Novellini na jesienny sezon. Przestronna strefa kąpielowa posiada pełny program kąpielowy: moduł prysznicowy, kabinę masażowo-parową oraz saunę. Cena: ok. 42.900 zł, Novellini.

Novellini
fot. Novellini

Bossa Nova to luksusowa, nowoczesna sypialnia wykonana z drewna czereśniowego w modnym kolorze grey. Na zdjęciu pełna uroku toaletka – cena: ok. 949 zł. Woodways.

Woodways
fot. Woodways

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH