Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Groovexi.

Fot. Groovexi.
  • Autor: Justyna Majkowska
  • 08 kwi 2014 14:18 (aktualizacja: 09 kwi 2014 10:45)

Żółty w łazience. Propozycje na Święta i nie tylko!

Wiosną jesteśmy spragnieni kolorów i słonecznego światła. Chętnie otaczamy się przedmiotami wzbudzającymi pozytywne skojarzenia. Żółty to kolor, który możesz dopasować do wielu aranżacji i cieszyć się dobrym nastrojem przez cały rok!

Najbardziej trwały efekt uzyskasz stosując elementy stałe w odcieniach żółcieni. Możesz zdecydować się na ciekawą kolekcję płytek, a nawet zamontować ceramikę sanitarną w odcieniach słońca. Jeśli natomiast obawiasz się, że kolor ten za jakiś czas może ci się opatrzyć i będziesz chciał go zmienić niewielkim kosztem, po prostu pomaluj jedną lub kilka powierzchni ściennych w tym odcieniu. W przyszłości nowa farba i malowanie, to niewielki koszt w porównaniu do wymiany kafelków.

Ciekawym akcentem w neutralnym otoczeniu może być szafka podumywalkowa, oprawa oświetleniowa lub rama lustra w soczystych żółcieniach. Jednak jeśli wciąż to zbyt dużo, zdecyduj się na ruchome dodatki dekoracyjne takie jak chodniczki, ręczniki, świeczniki, a może jedno, designerskie krzesło. Z pewnością warto coś zmienić w wystroju na okres świąteczny, by poczuć  wyjątkową atmosferę, nawet w łazience.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA