• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
17 paź 2017 10:48

AGD do łazienki. Pralka, która ochroni twoje ubrania

Ulubione ubrania to coś więcej niż kawałek tkaniny – to część naszej osobowości. Pokazują, kim jesteśmy, co czujemy, w co wierzymy. Dlatego potrzebują czegoś więcej niż zwykłego prania. Zasługują na troskę.

Jak pokazują badania 70%[1] ubrań znajdujących się w naszych szafach jest wyrzucanych ze względu na zachodzące w nich nieodwracalne zmiany, takie jak: skurczenie, blaknięcie, czy uporczywe plamy, których nie jesteśmy w stanie usunąć. W konsekwencji kupujemy nowe rzeczy, które nie zawsze wykonane są z tkanin najlepszego gatunku. Z czasem te nowe ubrania czeka jednak podobny los. Dlatego warto kupować ubrania wysokiej jakości i dbać o nie w odpowiedni sposób, tak by jak najdłużej nam służyły. 

Pomoże w tym najnowsza linia pralek i suszarek Electrolux PerfectCare. Dzięki nowym urządzeniom ubrania wyglądają jak nowe dwa razy dłużej*, kolory nie blakną**, nawet po pięćdziesięciu praniach, wełna zachowuje swój rozmiar*** a jedwab kształt****. Dodatkowo pralki zapewniają pielęgnację każdego włókna, bez względu na liczbę prań. To rewolucja w praniu i suszeniu! Ponadto nowoczesny design idealnie pasujących do siebie pralek i suszarek sprawi, że produkty będą elegancko i z klasą prezentowały się w naszych domach.

*Test trwałości kolorów przeprowadzony przez firmę Ritex Test nr 15CR00099, grudzień 2015

**Test trwałości koloru przeprowadzony na czerwonej tkaninie poliestrowej, który obejmował 50 cykli prania w temperaturze 30 °C

***Bez obaw o kurczenie się tkanin - jak przy suszeniu na płasko

****Program równie delikatny jak suszenie tradycyjne

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH