• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
23 maj 2013 13:46

Doskonała organizacja w łazience

Szafki oraz szuflady w meblach łazienkowych zwykle „pękają w szwach”: kosmetyki, ręczniki, detergenty... Najwygodniej byłoby mieć na wszystko oddzielną półkę albo przegródkę

Projektanci i producenci mebli do łazienki oferują specjalne wkłady, podziały, przyborniki – to wszystko dla naszej wygody.
Głębokie szuflady z wewnętrzną organizacją będą idealne na kosmetyki lub detergenty w wysokich opakowaniach. Jeżeli zamiast lustra wybierzemy do łazienki lustrzaną szafkę, zyskamy dodatkową przestrzeń na drobiazgi. (z oferty firmy Blum: zawiasy „Cristallo” do drzwi szklanych oraz luster, szuflady „Tandembox antaro” z systemem organizacji wewnętrznej; Blum.

Łazienka z meblami i wanną.
fot. Blum

Zanim wybierzemy meble do łazienki warto zrobić przegląd drobiazgów: przyborów kąpielowych, kosmetyków, detergentów – tak aby dobrać szafki i szuflady z odpowiednią ilością przegródek, praktycznymi pojemnikami oraz wkładami, które organizują zawartość i gwarantują utrzymanie porządku. Aktualna oferta producentów mebli i akcesoriów meblowych to funkcjonalność na najwyższym poziomie: szuflady mają praktyczne i efektowne przegródki, szafki – dodatkowe wkłady, przyborniki oraz szuflady wewnętrzne.

Na blatach nie brakuje powierzchni do odkładania, nawet meble do małych łazienek nie tylko maskują syfon, ale oferują także przydatne półeczki. W szafkach i szufladach, których organizacja wewnętrzna jest przemyślana oraz uwzględnia podziały na większe i mniejsze przegródki, łatwiej pomieścić łazienkowe akcesoria i bez trudu odnaleźć każdy drobiazg.

Jeżeli w niektórych szafkach czy szufladach – zarówno w meblach nowych jak też użytkowanych – brakuje organizacji, łatwo możemy sami poprawić ich funkcjonalność. Specjalne wkłady, uwzględniające miejsce na przybory toaletowe możemy dokupić do każdej szuflady (w odpowiednim rozmiarze). Niektórzy producenci do szuflad ze swojej oferty polecają także specjalne systemy organizacji wewnętrznej, które można dopasować nie tylko do wielkości szuflady, ale także do własnych potrzeb, indywidualnie ustalając wielkość i ilość przegródek.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH