Nowa kolekcja łazienkowa Happy D2. W skład serii wchodzą umywalki, wanny, miski toaletowe oraz meble łazienkowe. Fot. Duravit

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Nowa kolekcja łazienkowa Happy D2. W skład serii wchodzą umywalki, wanny, miski toaletowe oraz meble łazienkowe. Fot. Duravit
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 lut 2018 12:13

Elegancka łazienka: nowa kolekcja ceramiki i mebli

W skład serii wchodzą umywalki, wanny, miski toaletowe oraz meble łazienkowe.  Z uwagi na tłoczoną strukturę przypominającą w dotyku naturalny len, powierzchnia dekoracyjna kojarzy się bardzo z tą tkaniną.

Umywalki są dostępne w wersji umywalek meblowych z odpowiadającą szafką lub ze stelażem, umywalek stawianych i klasycznych umywalek z postumentem lub półpostumentem.
Miękka, kobieca linia Happy D.2 znajduje pełne zastosowanie również w meblach. Z uwagi na tłoczoną strukturę przypominającą w dotyku naturalny len, powierzchnia dekoracyjna kojarzy się bardzo z tą tkaniną.

Drewniane konsole z tej serii charakteryzują się bardzo płaskim wyglądem dzięki zastosowaniu przedniej krawędzi o wysokości jedynie 12 mm. Szafki z lustrem dostępne są także z wbudowanym systemem dźwiękowym działającym poprzez połączenie z Bluetooth.

Zobacz także: Płytki ceramiczne. 10 trendów wzorniczych na 2018 rok

W całej ofercie serii Happy D.2 znajdziemy delikatne, zaokrąglone krawędzie nadające jej jedyną w swoim rodzaju, archetypową formę. Również wanna w wersji wolnostojącej cechuje się typową formą ceramiki, nabierającą charakterystycznego wyglądu w połączeniu z charakterystyczną krawędzią wanny. Niezmierną przyjemność wygodnej kąpieli zapewnia ponadto opcjonalny zagłówek. W wannach z hydromasażem Duravit czeka na nas nie tylko przyjemność kąpieli, ale także jej dobroczynne efekty: bąbelki powietrza pobudzają krążenie krwi, a masaż wodny ukrwienie. Ogarnia nas poczucie lekkości i beztroski, bóle mięśniowe i napięcia znikają.

To Cię również zainteresuje: Płytki ceramiczne: nasza fotorelacja z hiszpańskich targów Cevisama

Obszar toalety łączy formę z praktyczną funkcjonalnością: miski toaletowe i bidety są dostępne w wersji wiszącej, stojącej i tzw. back-to-wall, z mechanizmem wolnego opadania SoftClose lub bez niego. Miskę toaletową wiszącą można także łączyć z deską sedesową z funkcją mycia SensoWash® Starck.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH