• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
06 kwi 2009 13:28

Kupujemy szafkę pod umywalkę

Duet umywalka i szafka pod nią to klasyka w polskich łazienkach. Jaki zestaw warto wybrać?

Powodów tej popularności jest co najmniej kilka - to dobry sposób na ukrycie syfonu, wygodne miejsce przechowywania najróżniejszych drobiazgów, czasami również wygodny blat odkładczy.

Angielski styl wiejski z białymi frontami szuflad i otwartą półką m.in. na wiklinowe kosze - „Country Style”, prod. Modulia, cena: od ok. 5.000 zł.

Modulia
fot. Modulia

Prostopadłościenny wiszący kubik w okleinie z egzotycznego drewna jest synonimem minimalizmu - „Palomba”, prod. Laufen, cena: od ok. 3.100 zł.

Laufen
fot. Laufen

Żywe, świeże kolory i dekoracyjna forma nawiązują do szalonych lat 60. XX wieku - „Symfonia”, prod. Devo, cena: od ok. 1.200 zł.

Devo
fot. Devo

Ciemne, masywne meble, z licznymi szufladkami i półkami reprezentują styl retro - „Barcelona”, prod. Masma, cena: ok. 2.586 zł.

Masma
fot. Masma

Inspirację kulturą Dalekiego Wschodu widać w ażurowych frontach szafek i charakterystycznym kształcie umywalki - „Taipan”, prod. Devo, cena: od ok. 920 zł.

Devo
fot. Devo

Stelaż z wkomponowaną zamykaną szafką i otwartą półką zarówno do nowoczesnej, jak i klasycznie urządzonej łazienki - „Imatra”, prod. Cersanit, cena: od 550 zł.

Cersanit
fot. Cersanit

Korpus z płyty MDF, fronty z hartowanego szkła - „Senso”, prod. Roca, cena: ok. 1.790 zł.

Roca
fot. Roca

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Marina7, 2009-04-09 13:01:33

    Happy D Duravitu jest śliczna i designerska !

POLECAMY W SERWISACH