Zobacz galerię [13 zdjęć]

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
19 lut 2016 08:32

Łazienka bez bałaganu. 12 pomysłów na szuflady i carga

Szuflady i carga to bardzo prosty pomysł na uporządkowanie łazienki. Można do nich zapakować bardzo dużo! Gdzie je umieścić? Najwygodniejsze są szafki podumywalkowe.

W łazienkach zawsze jest mnóstwo drobnych rzeczy: kosmetyków, kremów, perfum... Do tego dochodzą m.in. suszarka i lokówka do włosów, szminki, cienie do powiek czy golarka. Im liczniejsza rodzina, tym więcej potrzeba na nie miejsca.

Łazienki najczęściej mają ograniczoną powierzchnię. Dlatego często w łazience mieści się tylko szafka pod umywalką i ewentualnie wysoki słupek.

Pojemne szuflady – zdecydowanie ułatwiają posegregowanie drobiazgów. By łatwiej odnaleźć drobne rzeczy, przydają się się organizery, czyli przegródki. W wielu meblach są one wbudowane w szuflady szafek. Do innych można je dokupić.

Carga - są już bardzo popularne w meblach kuchennych. Teraz carga stają się popularne w łazienkach. Mieszczą się w nich wysokie flakony z kosmetykami i butelki ze środkami czystości, stosy ręczników i innych łazienkowych zapasów. Można je wbudować w meblach na zamówienie, dokładnie tam, gdzie cargo jest potrzebne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH