• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
30 lis 2011 10:41

Łazienkowy porządek

Łazienka nie jest dziś jedynie miejscem codziennej toalety. Musi być praktyczna, funkcjonalna, a przy tym estetycznie wyglądać. Odpowiednio dobrane meble nie tylko pozwolą optymalnie zagospodarować jej przestrzeń, ale i zagwarantują niepowtarzalny klimat na co dzień.

 

' title=
Joanna Rac-Kiliszewska, Elita Meble Łazienkowe.
Łazienka jest, oprócz kuchni, jednym z najczęściej używanych pomieszczeń. Jednocześnie bardzo często ma niewielkie rozmiary, a co za tym idzie, utrzymanie w niej ładu i porządku wymaga od domowników dużej dyscypliny. Czasy budowania półek z płytek dawno odeszły już do lamusa, a ich miejsce zajęły odpowiednie do tego celu meble łazienkowe. I tu klient ma duży wachlarz wyboru:
1. Szafki podumywalkowe z drzwiczkami, wyposażone w specjalne zawiasy z samodomykiem i funkcją „soft close”, eliminujące efekt trzaskania przy zamykaniu, doskonałe do przechowywania zapasowych kosmetyków, drobnego AGD czy ręczników.
2. Szafki podumywalkowe z szufladami, z pełnym wysuwem i swobodnym dostępem do zawartości oraz funkcją cichego domyku, który gwarantuje komfortowe działanie szafki przez wiele lat.
3. Komody (szafki niskie – około 1 m) i słupki (szafki wysokie około 1,7 m) - do wyboru z półkami lub specjalnym koszem na brudną bieliznę.
4. Szafki wiszące z regulowanymi półkami, które pozwalają na odpowiednie dopasowanie przestrzeni do wysokości przechowywanych  w nich akcesoriów.
5. Lustra i kinkiety jako uzupełnienie kompletnej aranżacji. Jako producent mebli łazienkowych dobrze wiemy, że funkcjonalnie urządzona łazienka, gwarantuje swobodę poruszania się i wygodnego korzystania ze wszystkich obecnych w niej urządzeń.
 
Fot. Aquaform.
Fot. Aquaform.
 

Proste, kwadratowe szafeczki w czterech fantastycznych kolorach z kolekcji Nano to idealne rozwiązanie do małej łazienki. Cena: od ok. 257 zł (szafka wisząca), Cersanit.

' title=
fot. Cersanit

Kolekcję Pantone wyróżniają łagodnie zaokrąglone fronty szafek, które idealnie współgrają z kształtem ceramicznych umywalek. Cena: ok. 4,949 zł, Antado.

' title=
fot. Antado

Lśniące drewniane blaty podkreślają elegancję i luksusowy charakter kolekcji mebli EGN-4. Cena: ok. 1.989zł, Antado.

' title=
fot. Antado

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH