Szafka pod umywalkę w stylu retro, jako praktyczne i stylowe rozwiązanie do łazienki.

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Szafka pod umywalkę w stylu retro, jako praktyczne i stylowe rozwiązanie do łazienki.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Noclaf
29 gru 2016 11:52

Meble do łazienki – 10 świetnych propozycji

Meble do łazienki powinny być nie tylko estetyczne i funkcjonalne. Muszą być także odporne na wilgoć. Zobaczcie propozycje wzornicze, które spełniają wszystkie warunki.

Na rynku znajduje się wiele modeli szafek, które można wybrać do swojej łazienki. Producenci proponują meble różniące się dekorami, funkcjonalnościami, a także materiałem, z którego są wykonane. Opcji jest naprawdę dużo. Jak zatem znaleźć produkt najlepiej spełniający oczekiwania i na tyle trwały, by służył przez lata? Warto zwrócić uwagę na producenta sprawdzonego, który stworzy produkt według Waszego projektu z najwyższej jakości komponentów. Taką usługę proponuje Noclaf.

Noclaf jest producentem wysokiej jakości mebli wilgocioodpornych z ponad 30 letnim doświadczeniem. Oferujemy usługę kastomizacji, dzięki której zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi mogą modyfikować nasze propozycje wzornicze do swoich potrzeb.

Wszystkie dostępne na naszej stronie internetowej propozycje wzornicze () można modyfikować, wskazując wymiary, dekory, funkcjonalności i dodatkowe akcesoria. Wycenę unikalnych projektów wykonujemy bezpłatnie w ciągu 48 godzin.

Projekty wykonane dla klientów indywidualnych prezentujemy na naszej stronie internetowej jako źródło inspiracji. Dostępne są pod linkiem:

Stale aktualizujemy nasz park maszynowy, dzięki czemu wypracowaliśmy imponującą elastyczność produkcji. Wytwarzamy meble w różnych ilościach – od pojedynczych, unikalnych realizacji dla klientów indywidualnych po seryjną produkcję zastrzeżonych wzorów dla klientów biznesowych.

Aby ułatwić proces kastomizacji zachęcamy do zamówienia bezpłatnego próbnika dekorów oraz tester trwałości mebli. Wystarczy wypełnić formularz dostępny pod linkiem: . Nasi pracownicy chętnie Państwu pomogą w razie wątpliwości na jakimkolwiek etapie modyfikacji mebli.

Wszystkie meble Noclaf są wilgocioodporne. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy korzystając z nowatorskich technologii produkują meble o wyjątkowej trwałości. W procesie produkcyjnym stosujemy przełomowe rozwiązania technologiczne, takie jak klej poliuretanowy o zwiększonej odporności na wilgoć, laminaty zgodne z Dyrektywą o Wyposażeniu Statków (MED), wkręty z powłoką WIROX itp.

Aby nasze produkty były jak najlepiej przystosowane do trudnych warunków w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności, a jednocześnie były estetyczne, do produkcji mebli wykorzystujemy melaminowane płyty wiórowe i MDF firmy Egger. Wiele dekorów z kolekcji materiałów dekoracyjnych 2017-2019 firmy Egger, w tym wszystkie dekory PerfectSense, jest dostępnych w naszej standardowej ofercie a na życzenie sprowadzimy płytę w dowolnym dekorze. Płyty firmy Egger posiadają certyfikat FSC.

W trosce o zachowanie niezmiennej, wysokiej jakości produktów i usług stworzyliśmy Standard Noclaf, listę gwarantów, które standaryzują sposób obsługi, kwestie transportu i pakowania a także elementy występujące w naszych meblach. Pełny opis Standardu Noclaf dostępny:

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH