Podwieszane meble łazienkowe z kolekcji Kwadro marki Elita. Fot. Elita

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Podwieszane meble łazienkowe z kolekcji Kwadro marki Elita. Fot. Elita
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
23 marz 2018 09:35

Meble do łazienki - 12 pięknych kolekcji

Podwieszane meble do łazienek do świetne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie zależy nam na nadaniu przestrzeni lekkości i nowoczesnym efekcie. Zobaczcie 12 kolekcji, które to umożliwią.

Chociaż wciąż najpopularniejszym sposobem umeblowania łazienki jest zamówienie zabudowy wykonanej na wymiar, w sklepach mamy ogromny asortyment bardzo atrakcyjnych kolekcji gotowych mebli. Wśród nich warto wybrać opcję podwieszaną, bo ma wiele zalet. 

Podwieszane meble łazienkowe świetnie sprawdzą się w małych łazienkach, gdzie liczy się wrażenie przestronności wnętrza. Nóżki, a tym bardziej cokoły przy podłodze sprawiają, że meble wyglądają ciężko, zmniejsza się przestrzeń jaką odbiera nasze oko. Podwieszane meble dodają lekkości wnętrzu. To jednak nie wszystkie argumenty za ich wyborem. Wiszące meble łazienkowe to także duże ułatwienie w utrzymaniu czystości we wnętrzu. Znacznie prościej jest posprzątać podłogę, kiedy meble jej nie dotykają!

Podwieszane meble to także idealna propozycja dla osób pragnących nowoczesnej łazienki. Podczas, gdy meble wsparte na nóżkach są widocznym odwołaniem do klasyki i stylistycznie wkomponowują się idealnie w łazienki urządzone w stylu klasycznym, angielskim czy prowansalskim, meble podwieszane "jak ulał" pasują do nowoczesnych wnętrz. 

Urządzasz nie tylko łazienkę, ale i całe mieszkanie? Zobacz nasze pomysły na aneks kuchenny!

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH