Kolekcja Nicole firmy Stolkar to meble na nóżkach z frontami w dekorze Brzoza Ojców i Brzoza Ojców Termo w dwóch eleganckich odcieniach. Fot. Stolkar.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Kolekcja Nicole firmy Stolkar to meble na nóżkach z frontami w dekorze Brzoza Ojców i Brzoza Ojców Termo w dwóch eleganckich odcieniach. Fot. Stolkar.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
20 paź 2014 12:50

Meble do łazienki: 15 pięknych kolekcji

Wybierając meble do łazienki warto zwrócić uwagę nie tylko na wygląd i wymiary szafek, ale także sprawdzić czy otwierają się i zamykają lekko i cicho. Należy też upewnić się czy w środku jest wystarczająco dużo miejsca do przechowywania.

Meble do łazienki to wybór na lata. Dlatego wybierając odpowiedni dla siebie zestaw należy upewnić się, że szafki zostały wykonane z materiałów odpornych na wilgoć. Warto też sprawdzić akcesoria i okucia meblowe.

Nie bójmy się otwierać i zamykać szafki i szuflady. Sprawdźmy czy sposób otwierania (bez uchwytów lub za pomocą tradycyjnych uchwytów) jest wygodny i praktyczny. Sprawdźmy zawiasy. Drzwiczki szafek powinny otwierać się lekko i nie trzaskać przy zamykaniu. Podobnie z szufladami - powinny być wyposażone w mechanizm samodomykający, dzieki któremu lekko tylko pchnięta szuflada domknie się bezgłośnie. 

Styl oraz kolor mebli możemy idealnie dopasować do naszej łazienki. Oferta producentów mebli jest na tyle bogata, że zaspokoi najbardziej wymagające gusta. Co możemy wybrać?

Niewątpliwe największą popularnością cieszą się niezmiennie meble białe. Są eleganckie i uniwersalne. Dużej łazience zapewnią lekkość i szyk, a wnętrze małej optycznie powiększą - zwłaszcza lakierowane na wysoki połysk. 

Modne i efektowne są meble w drewnopodobnym wykończeniu lub w wersji z litego drewna. Możemy wybierać z bogatej palety dekorów drewna od jasnych po ciemne odcienie gatunków krajowych jak i egzotycznych.

Nieco mniejszą cześć oferty stanowią meble kolorowe. Popularnością cieszą się ciepłe beże oraz wszystkie kolory kawy. np. efektowny odcień cappuccino.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH