Meble z serii kompletnego wyposażenia łazienki Life! Koło. Uniwersalny zestaw w modnej bieli, z praktycznymi uchwytami. Fot. Koło.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Meble z serii kompletnego wyposażenia łazienki Life! Koło. Uniwersalny zestaw w modnej bieli, z praktycznymi uchwytami. Fot. Koło.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
23 sty 2015 11:23

Meble do łazienki: najpiękniejsze nowości 2014

Wśród mebli do łazienki, jakie pojawiły się w ubiegłym roku zdecydowanie dominowały propozycje w bieli. Nie zabrakło też zestawów w drewnopodobnym wykończeniu dla tradycjonalistów, czy w żywych kolorach - dla odważnych.

Miniony rok przyniósł wiele nowości w segmencie mebli do łazienki. Coraz częściej kupujemy gotowe, kompletne zestawy, czemu sprzyja bogata oferta rynkowa. Można dobrać nie tylko styl i kolorystykę mebli, ale dopasować także wymiary szafek do konkretnego wnętzra. Producenci oferują poszczególne elementy zestawu w różnych wymiarach: idealne do małych i większych pomieszczeń.

Zdecydowana większość nowych kolekcji mebli do łazienki to propozycje w bieli. Biel jest niezmiennie modna i uniwersalna. W tym sezonie obowiązują połyskujące powierzchnie lakierowanych na wysoki połysk frontów. Modnie jest je łączyć z drewnopodobnymi korpusami.

Białe meble ocieplone dodatkiem drewna to kolejny trend wśród nowości do łazienki. Takie meble spodobają się zarówno wielbicielom stylu nowoczesnego, jak i tradycjonalistom.

W minionym roku nie zabrakło też propozycji  w odważnych kolorach. Pojawiło się kilka propozycji w kolorach fioletu i oberżyny, meble z frontami w odcieniach szarości oraz propozycje w ciepłym i modnym odcieniu kawy z mlekiem.  

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • Lola, 2015-11-16 17:07:16

    Mnie się podbają meble z serii Victoria Basic. ładne i funkcjonalne.

POLECAMY W SERWISACH