Kolekcja mebli łazienkowych Jump powstała z myślą o modnym wnętrzu. Przeznaczona jest dla osób pewnych siebie i lubiących wyróżniać się z tłumu. Dostępna jest w trzech kolorach: czerwonym, fioletowym i nugatowym. Fot. Elita.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekcja mebli łazienkowych Jump powstała z myślą o modnym wnętrzu. Przeznaczona jest dla osób pewnych siebie i lubiących wyróżniać się z tłumu. Dostępna jest w trzech kolorach: czerwonym, fioletowym i nugatowym. Fot. Elita.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elita
22 maj 2015 12:04

Meble do łazienki. Wybierz modne zestawy w kolorze

Czerwone a może fioletowe? Kolorowe meble w łazience sprawdzą się znakomicie. Pięknie ożywią przestrzeń i i dodadzą nam energii na cały dzień.

Warto jest przełamać konwenanse i postawić na odważny, kolorowy akcent nie tylko w salonie, ale również w łazience. W tej roli doskonale sprawdzą się meble łazienkowe.

Powiew świeżości do łazienki wniesie kolekcja Jump – stworzona z myślą o modnym wnętrzu, przeznaczona dla osób pewnych siebie i lubiących wyróżnić się z tłumu.

Kolekcja w całości wykonana z wysokiej jakości nowoczesnych materiałów. Starannie i delikatnie poprowadzona miękka linia boków doskonale harmonizuje z intensywnością kolorów, nadając serii Jump oryginalnego wyrazu. Gładka powierzchnia mebla pozwala utrzymać czystość, natomiast eleganckie chromowane uchwyty podkreślają jego indywidualizm. Pojemne szuflady z pełnym wysuwem pomieszczą wszelkie niezbędne rzeczy. Natomiast system cichego i miękkiego domyku, który zastosowano w konstrukcji mebli to wygodne rozwiązanie, bez którego trudno się dzisiaj obejść.

Decydując się na barwną łazienkę, należy pamiętać, że intensywny kolor sprawdzi się dobrze zarówno na małych jak i wielkowymiarowych powierzchniach. Dobrze jest postawić na jeden mocniejszy akcent, wyeksponowany przez otaczające go bardziej stonowane barwy.

Łazienka stanowi przestrzeń, w której codziennie spędzamy dużo czasu. Przygotowujemy się do pracy, a także odpoczywamy po trudach codziennego dnia. Warto, więc zadbać o to, aby tak często użytkowane miejsce dodawało nam siły i wigoru.

Sposobem na energetyzujące wnętrze łazienki jest ożywienie jej kolorem.

Zobacz więcej na: 

WASZE KOMENTARZE (2)

DODAJ KOMENTARZ
  • komeron, 2015-09-20 17:52:55

    najwazniejsze w meblach jest to by byly odporne na wilgoc, Roca ma duzy wybor eleganckich mebli
  • Karola, 2015-09-19 16:30:27

    Mnie sie podobają meble z serii Gap w delikatnym fiolecie. Świetnie się komponują z białymi ścianami i z białą ceramiką

POLECAMY W SERWISACH