Kolekcja Murcia to ciekawe wzornictwo połączone z kompaktową formą dostosowaną do niewielkich łazienek. Fot. Defra.

Zobacz galerię [8 zdjęć]

Kolekcja Murcia to ciekawe wzornictwo połączone z kompaktową formą dostosowaną do niewielkich łazienek. Fot. Defra.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Deftrans
24 cze 2015 09:54

Meble do łazienki - zobacz modne kolekcje

Meble do łazienki są idealnym dopełnieniem tego wymagającego pomieszczenia. Porządkują i optymalizują przestrzeń. Marka Defra proponuje atrakcyjne zestawy w różnych stylach, kolorach i wymiarach.

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną funkcjonalną łazienkę bez mebli, dlatego coraz więcej uwagi przywiązujemy do wyboru odpowiednich szafek. Będziemy korzystać z nich codziennie, oczekujemy zatem niezawodności, ergonomii i dopracowanych detali. Łazienka powinna być także stylistyczną kontynuacją obranego przez nas stylu, w jakim urządzamy pozostałe pomieszczenia w domu czy mieszkaniu.

W szerokiej ofercie polskiego producenta mebli łazienkowych marki Defra znajdziemy kolekcje w różnych stylach i wykończenie, które łączą najwyższą jakość wykonania, dbałość o detale, a projekty powstają w oparciu o aktualne trendy wzornicze.  

Kolekcja NEX

To propozycja dla tych, którzy szukają do swoich łazienek mebli modnych i oryginalnych. Połączenie matowego grafitu na korpusie i frontach oraz bieli na wysoki połysk na szerokich listwach, pełniących rolę uchwytów, daje niepowtarzalny efekt. Idealnie sprawdza się w nowoczesnej łazience urządzonej w oparciu o wykorzystanie kontrastu bieli i grafitu.

W parze z oryginalnym wzornictwem idzie wysoka jakość. Szafki łazienkowe z serii NEX wykonane są w 100% z MDF-u odporniejszego na wodę niż zwykłe płyty laminowane. Komfort użytkowania zapewnia zastosowanie systemu szuflad Defra Platinium. Są to szuflady z systemem cichego domykania Soft Close oraz prowadnicami z pełnym wysuwem, wyposażone w metalowe ścianki boczne i obudowy syfonów w kolorze grafitowym. Do szuflad głębokich możemy dobrać również dodatkowe organizery.

W serii dostępne są szafki 60 i 80 cm (pasujące do ceramicznych umywalek Barcelona), dostawki oraz lustra 60 i 80 cm.

Przy produkcji mebli NEX zastosowano najnowocześniejszą w pełni zautomatyzowaną technologię lakierniczą IBOTIC, z systemem CEFLA TIF skutecznie neutralizującym emisje LZO (lotnych związków organicznych) do atmosfery. Otrzymane powłoki lakiernicze są odporne na promieniowanie UV.

Kolekcja Barrel

Barrel to meble wykonane z drewna jesionowego, bejcowanego na kolor orzech o pięknych klasycznych kształtach. Szuflady i drzwi wyposażone są w system DefraSoftClose. 

Kolekcja Guadix 

Minimalistyczna forma oraz supermodne matowe wykończenie doskonale uzupełnią nowoczesne wnętrza. Meble Guadix wykonano z wytrzymałej płyty MDF oraz wyposażono w nowoczesne systemy DefraSoftClose i DefraPlatinum podnoszące komfort użytkowania mebli. Funkcję uchwytów pełnią odpowiednio wyfrezowane fronty.

Meble uzupełnia modernistyczna umywalka Plan z funkcjonalnymi blatami bocznymi. Kolekcja dostępna jest w dwóch wybarwieniach lakieru: grafit i biały mat, naniesionego w nowoczesnej technologii DefraUVprotect chroniącej meble przed wilgocią, zarysowaniami i blaknięciem koloru. 

Kolekcja Murcia

To ciekawe wzornictwo połączone z kompaktową formą dostosowaną do niewielkich łazienek. Wyfrezowane, delikatne łuki frontów pełnią rolę uchwytów. W serii zastosowano wygodne w użytkowaniu systemy: DefraSoftClose (ciche domykanie szuflad i drzwi) i DefraPlatinum (estetyczne szuflady z pełnym wysuwem szuflad, metalowymi ściankami bocznymi i maskownicą syfonu). Kolekcji dedykowany jest szeroki wybór umywalek ceramicznych i konglomeratowych. Powierzchnie lakierowane w kolorach biały i czerwony połysk wykonano w nowoczesnej technologii DefraUVprotect chroniącej meble przed wilgocią, zarysowaniami i blaknięciem koloru. 

Kolekcja Zirco

To wyjątkowa kolekcja. Prostą, nowoczesną bryłę połączono z efektownymi, geometrycznymi frontami 3D. Kolekcja idealne idealnie wpisuje się w aktualne trendy projektowania przestrzeni łazienkowych. W zależności od gustu inwestora pozwala stworzyć zarówno minimalistyczną aranżację, jak i zdobniejszą wersję glamour. Kolekcja Zirco, wykonana w całości z MDF, dostępna jest w dwóch błyszczących wybarwieniach frontów: czarnym i białym.

Więcej na:

POLECAMY W SERWISACH