Ambio – najnowsza kolekcja firmy Elita została zaprojektowana z myślą o ludziach przedsiębiorczych i praktycznych, ale jednocześnie chcących się wyróżnić. Fot. Elita

Zobacz galerię [9 zdjęć]

Ambio – najnowsza kolekcja firmy Elita została zaprojektowana z myślą o ludziach przedsiębiorczych i praktycznych, ale jednocześnie chcących się wyróżnić. Fot. Elita
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Elita
02 lut 2016 11:46

Meble do łazienki – zobacz najnowszą kolekcję

Serię mebli łazienkowych Ambio firmy Elita charakteryzuje połączenie najnowszych trendów oraz precyzja wykonania. Jednolite bryły z delikatnie zaokrąglonymi frontami nadają meblom nowoczesny i elegancki wygląd.

Firma Elita po raz kolejny udowadnia, że design, indywidualizm i bardzo dobra jakość nie wykluczają się wzajemnie. Najnowsza kolekcja mebli została zaprojektowana z myślą o ludziach przedsiębiorczych i praktycznych, ale jednocześnie chcących się wyróżnić.

Serię mebli łazienkowych AMBIO charakteryzuje połączenie najnowocześniejszych trendów oraz precyzja wykonania. Jednolite bryły mebli bez zbędnych ozdobników wraz z delikatnie zaokrąglonymi frontami nadają tej kolekcji nowoczesny i elegancki wygląd.

Dzięki lekkiej konstrukcji i estetycznej kolorystyce meble AMBIO rozświetlą każdą łazienkę i dodadzą jej ciepła, zaś praktyczne rozwiązania, takie jak głębokie szuflady z pełnym wysuwem oraz listwowe chromowane uchwyty ułatwią ich codzienne eksploatowanie.

Nieocenioną zaletą mebli jest funkcjonalny organizer umieszczony w pierwszej szufladzie, gwarantujący komfort użytkowania wszystkim domownikom.

Dopełnieniem kolekcji jest słupek, który dzięki swojemu nieprzytłaczającemu charakterowi, doskonale wkomponuje się w wystrój łazienki. Na uwagę zasługują nie tylko szklane półki, które można dowolnie regulować, ale również dwie dodatkowe półki usytuowane w górnej wewnętrznej części drzwi słupka. Niewątpliwą zaletą półek wewnętrznych jest fakt, iż mogą one pomieścić wiele przydatnych w łazience artykułów i akcesoriów, które powinny znajdować się w łatwo dostępnych miejscach. Uzupełnieniem półek są relingi, które powstrzymują wypadanie przedmiotów.

Meble charakteryzuje wysoka funkcjonalność oraz harmonia kompozycji zestawianych ze sobą elementów. Użycie najlepszych materiałów sprawia, że powierzchnia mebli jest wytrzymała i trwała. Całość wzbogacają drzwi i szuflady wyposażone w system cichego i miękkiego domyku.

Minimalistyczna forma sprawia, iż meble można dopasować do każdej łazienki. Seria AMBIO dostępna jest w trzech kolorach: white, blue oraz dimgrey.

Więcej informacji:

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH