Kolekcja Inspira. Fot. Roca

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Kolekcja Inspira. Fot. Roca
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
15 lis 2017 13:01

Nowe kolekcje mebli łazienkowych

Funkcjonalność, elegancja, porządek i bezpieczeństwo to trendy dominujące w projektowaniu łazienki. Konsumenci przykładają coraz większą wagę do aranżacji tej przestrzeni.

Wprowadzona w ubiegłym roku, niezwykła i budząca emocje seria Inspira marki Roca, rozszerzona została obecnie o meble łazienkowe: szafki z dwiema szufladami w rozmiarach 60 i 80 cm, zestawy łazienkoweUnik  (umywalka zintegrowana z szafką) w rozmiarach 60, 80 i 100 cm oraz kolumnę 160 cm (wersję lewa i prawą). 

Meble Inspira dostępne są w trzech kolorach: Biały połysk, Dąb i Dąb z ciemnym lustrem.

Wyróżnia je minimalistyczny nowoczesny design oraz eleganckie wykończenia. Duży wybór rozmiarów pozawala zaaranżować zarówno małą jak i dużą przestrzeń łazienkową. Warto zwrócić uwagę nazestaw organizerów – cztery duże i dwa małe – pozwalających na utrzymanie porządku w szufladach. Kolumny Inspira posiadają regulowane szklane półki i wewnętrzne oświetlenie. Lustro na drzwiachznajduje się od wewnątrz (wersje Biały połysk, Dąb) lub na zewnątrz (wersja Dąb i ciemne lustro). Meble Inspira dostępne są na zamówienie. 

Bardzo ciekawe są również nowe zestawy łazienkowe Unik serii Suit i Cube z dwiema szufladami w rozmiarach 55 i 65 oraz kolumny łazienkowe – niska Suit (59,1x45,5x55 cm) i wysoka Cube (150 x 23,75 x 30 cm). 

Atutem mebli łazienkowych z serii Suit i Cube jest spójność stylistyczna, prosta forma i perfekcja wykonania. Meble wykonane z odpornej na wilgoć wysokiej jakości płyty MDF zapewniają bezproblemowe funkcjonowanie przez lata. Niezmiennie modny biały połysk odbija źródła światła i inne elementy wyposażenia, przez co optycznie powiększa i rozświetla pomieszczenie. Dodaje także każdemu wnętrzu elegancji i mimowolnie kojarzy się z luksusem. Systemy cichego domykania szuflad i drzwi, zapobiegają niekontrolowanym zamknięciom, zwiększając trwałość oraz łatwość i bezpieczeństwo użytkowania. Zestawy Suit dostępne są w wersji podwieszanej oraz z nóżkami. Drzwi kolumny wysokiej Cube podzielone są na dwie oddzielne części, dzięki czemu nie musimy otwierać całej szafki.

Warto też zwrócić uwagę nowe lustra i oświetlenie Cube/Suit. Te dwa elementy aranżacji rozjaśniają i optycznie powiększają pomieszczenie, co jest bardzo ważnie, zwłaszcza w niewielkiej i pozbawionej okna łazience. Lustra o wymiarach 55x60 i 65x60 cm mają wykończenia PVC w kolorze szarym. Oświetlenie Cube przeznaczone jest do montażu do lustra, max 2x33W.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH