Meble Decora firmy Aquaform to nowoczesny zestaw z lustrem. Proste formy i lakierowane powierzchnie świetni prezentują się także w aranżacji glamour. Fot. Aquaform.

Zobacz galerię [13 zdjęć]

Meble Decora firmy Aquaform to nowoczesny zestaw z lustrem. Proste formy i lakierowane powierzchnie świetni prezentują się także w aranżacji glamour. Fot. Aquaform.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
18 lut 2015 10:09

Nowoczesna łazienka – tak ją urządzisz w bieli i szarościach

Oto pomysł na aranżację łazienki, która będzie modna przez lata. Proste, geometryczne meble w kolorze białym lub szarym sprawdzą się we wnętrzach urządzonych w stylu loft czy glamour. Taka łazienka będzie zawsze na czasie.

Co decyduje o stylu łazienki? Przede wszystkim wybrane kolory ścian i mebli oraz formy wyposażenia. Wybierając meble z aktualnej oferty producentów bez trudu znajdziemy propozycje o nowoczesnych, geometrycznych formach, ale na tyle uniwersalne, że sprawdzą się we wnętrzu zaaranżowanym w dowolnej stylistyce: loftowej, glamour, minimalistycznej czy nawet w klimacie rustykalnym.

Obecnie najmodniejsze są meble wykonane z lakierowanego MDF-u. Biel w połysku czy matowa, a także odcienie szarości zdecydowanie dominują w katalogach producentów. Te kolory wybieramy najchętniej. Są na tyle uniwersalne i eleganckie, że będą pasowały do łazienki w każdym stylu i skutecznie oprą się przemijającym trendom.

W salonach łazienkowych i marketach budowlanych znajdziemy bogatą ofertę nowoczesnych kolekcji mebli. O prostych geometrycznych bryłach. Zarówno w wersjach podwieszanych jak i na nóżkach. Wyposażone w tradycyjny uchwyty - wpuszczane, popularne gałki czy długie relingi. Do wyboru są także supernowoczesne meble bezuchwytowe. W takich modelach nic nie odwraca uwagi od minimalistycznej, połyskującej powierzchni frontu.

Warto zwrócić również uwagę, że oferowane kolekcje mebli uwzględniają również dedykowane umywalki. Nie ma więc problemu z dobraniem ceramiki do mebli. A komplety szafek z umywalkami są dopasowane zarówno pod względem wymiarów jaki stylu.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH