Fot. Miele

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Miele
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 marz 2017 12:25

Nowoczesne AGD: pralka z dozownikiem detergentu

Rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów, umożliwia za pomocą jednego przycisku dobranie odpowiedniej ilość detergentu w zależności od cyklu prania, rodzaju załadunku i stopnia zabrudzenia tkanin.

Forma Miele oferuje komplementarny system pielęgnacji tkanin. Połączenie pralki Miele W1 TwinDos z rewolucyjnymi płynnymi detergentami UltraPhase 1 i UltraPhase 2, zapewnia perfekcyjne rezultaty prania. 

TwinDos to rewolucyjny dwufazowy system automatycznego dozowania detergentów, który w połączeniu z płynami UltraPhase 1 i UltraPhase 2 gwarantują uzyskanie najlepszych efektów prania. Za pomocą jednego przycisku dobierana jest odpowiednia ilość detergentu w zależności od cyklu prania, rodzaju załadunku i stopnia zabrudzenia tkanin. Tak precyzyjne dozowanie środków piorących jest trudne do osiągnięcia przy ręcznym odmierzaniu płynów.

Właściwości automatycznego 2-fazowego systemu dozującego w połączeniu z detergentami Miele UltraPhase 1 i UltraPhase 2 zostały przebadane przez Instytut Hohenstein. Instytut potwierdził doskonałe właściwości piorące w odniesieniu do usuwania plam, stopnia bieli, zapobiegania szarzeniu oraz dokładności dozowania. Dodatkowo system TwinDos to oszczędność aż do 30% środków piorących.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH