Meble Victoria-N Family. Fot. Roca

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Meble Victoria-N Family. Fot. Roca
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
08 maj 2017 11:49

Nowości do łazienki: meble na każdy metraż

Funkcjonalność, elegancja, porządek i bezpieczeństwo to trendy dominujące w projektowaniu łazienki. Meble łączące estetykę z wygodą użytkowania, które pomogą także w utrzymanie porządku.

Najnowsza seria mebli łazienkowych Victoria-N Family firmy Roca to niezwykle praktyczne zestawy łazienkowe Unik o wymiarach 60 cm, 80 cm i 100 cm z trzema szufladami oraz kolumna wysoka obustronna. Minimalistyczne wzornictwo, najwyższa jakość wykończenia oraz bogata gama rozmiarów sprawiają, że jest to propozycja zarówno dla dużych salonów łazienkowych jak i łazienek o niewielkich rozmiarach.

Wybierając urządzenia do łazienki warto zwrócić uwagę na powierzchnię niezbędną do ich użytkowania. Szafka z drzwiczkami wymaga miejsca, aby ją bez problemu otwierać. Korzystanie z szuflad jest wygodniejsze i łatwiejsze – nie trzeba się nachylać, a całą zawartość można ogarnąć jednym spojrzeniem.

Im mniej rzeczy na wierzchu tym zyskujemy optycznie więcej powierzchni. Minimalistyczne w formie meble z serii Victoria-N Family pozwolą ukryć wszystkie przydatne w łazience drobiazgi. Gładka powierzchnia i proste kształty ułatwiają utrzymanie mebli w czystości, a mechanizmy samodomykające podnoszą komfort użytkowania. Szafki wyposażone są w eleganckie, zlicowane uchwyty podkreślające nowoczesny styl serii. Możliwość korzystania aż z trzech szuflad ułatwia organizację przestrzeni, a modne kolory: biały połysk i szary antracyt, pozwalają na stworzenie ponadczasowego wnętrza. Dodatkowo, tekstylne wykończenie szuflad w tej serii sprawia, że są one wyjątkowo eleganckie i miłe w dotyku. Idealnym dopełnieniem będzie lustro Victoria-N Family dostępne również w trzech rozmiarach: 60 x 70 cm, 80 x 70 cm lub 100 x 70 cm.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH