• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 cze 2011 14:14

Odporne na wilgoć

Mało który stolarz potrafi tak wykonać meble łazienkowe, by były odporne na wilgoć i cieszyły latami. Bardzo ważna jest zarówno jakość płyt meblowych, jak i klasa okuć.

Fot. Antado
Fot. Antado

 

W trendowym kolorze cappuccino – kolekcję mebli ­„Palermo” firmy Aquaform wyróżnia też nowoczesna, geometryczna linia zestawiona z miękko zarysowanymi uchwytami. (cena: ok. 2.460 zł/szafka podumywalkowa, szafka niska wisząca, szafka z lustrem, umywalka.

' title=
fot. Aquaform

Ligna – szafki do mocowania pod blatem umywalek z marmuru syntetycznego (są w tej samej kolekcji); kolory frontów i korpusów: czarny, chateau, cremona, orme, biały; duży wybór wymiarów, możliwość tworzenia indywidualnych zestawów, w tym z lustrami i półkami; cena: od ok. 1.765 zł/szafka z jedną szufladą, od ok. 492 zł/półka (45 cm), RIHO.

RIHO
fot. RIHO

EXE – z aluminiowym uchwytem zintegrowanym z frontem; naturalny fornir z kolorze dębu rustykalnego, szuflada z płyty dwukrotnie laminowanej, blat pokryty lakierem utwardzanym; prowadnice z pełnym wysuwem firmy Blum, system cichego zamykania; cena: ok. 786-797 zł/szafka podumywalkowa, Cersanit.

Cersanit
fot. Cersanit

Hall – z półką pod spodem, np. na dekoracyjne zapasowe ręczniki; dwa kolory: wenge i dąb bielony; wyposażona w uchylny front lub szufladę; w linii są także inne meble (proj. Ramona Benedito); od ok. 1.107 zł/szafka pod umywalkę, ok. 430 zł/lustro z półką, Roca.

Roca
fot. Roca

Ontario – narożniki szafek z tej serii są pozbawione kątów prostych; lakierowana płyta MDF, systemy cichego zamykania; cena: ok. 2.050 zł/szafka podumywalkowa (szer. 105 cm, 2 uchwyty, czarna), ok. 1.990 zł/regał wiszący (wys. 160 cm), ok. 480 zł/lustro panelowe 105 cm, Tiger.

Tiger
fot. Tiger

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • bzyczek, 2013-02-04 14:07:22

    bardzo ciekawy artykuł, zdjęcia też robią niesamowite wrażenie. Mnie się bardzo podobają te meble z oferty Ncolaf, ale też muszę przyznać, że ciekawi mnie też proponowana przez nich kastomizacja. Bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie dla tych co cenią sobie wyjątkowość swoich rzeczy.

POLECAMY W SERWISACH