Pralka w łazience. Projekt: Monika Olejnik. Fot. Bartosz Jarosz

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Pralka w łazience. Projekt: Monika Olejnik. Fot. Bartosz Jarosz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 lut 2018 10:58

Pralka w łazience - sprawdź rozwiązania na mały metraż

Urządzasz małą łazienkę? Zastanawiasz się jak zabudować pralkę w łazience? Sprawdź modele w wersji slim i super slim.

Jeśli urządzasz małą łazienkę, na pewno zastanawiasz się, jak zmieścić w niej wszystkie niezbędne elementy wyposażenia. Pierwszy dylemat pojawia się już na etapie projektowania przestrzeni – zdecydować się na wannę czy lepiej zamontować prysznic? Kolejny to odpowiedź na pytanie, czy w łazience zmieści się pralka. Na szczęście na rynku dostępne są urządzenia w wersji slim lub superslim o głębokości 45 cm, 40 cm, a nawet 34 cm.Pralki w wersji slim i superslim to idealne rozwiązanie do małej łazienki

Przedstawiamy propozycje 3 pralek, które zmieszczą się w małej łazience, a przy tym wyróżniają się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. 

Przy urządzaniu pomieszczeń o małych rozmiarach warto zwrócić uwagę na sprzęty wielofunkcyjne. W łazience sprawdzi się np. pralko-suszarka Candy, która ma jedynie 45 cm głębokości i mieści 8 kg załadunku prania oraz 5 kg suszenia. Dodatkowym udogodnieniem jest technologia Smart Touch połączona z aplikacją Simply-Fi, która umożliwia sterowanie urządzeniem za pomocą smartfona. 

Inteligentna pralka Candy Bianca w wersji slim ma 40 cm głębokości i załadunek do 7 kg. Pralką można zarządzać z poziomu smartfona, dzięki aplikacji Simply-Fi. Urządzenie zapamiętuje najczęściej wybierane programy, koryguje błędy i radzi, jaką funkcje wybrać, co sprawia, że każde kolejne pranie staje się znacznie łatwiejsze.

W naprawdę małej łazience sprawdzi się pralka w wersji superslim. Pralka Candy GVS34 126DC3/2-S to jedna z najwęższych pralek na rynku, ma tylko 34 cm głębokości.  Model o głębokości jedynie 34 cm znajdziesz w linii Candy GrandÓvita Smart; ma technologię Smart Touch połączoną z aplikacją Simply-Fi, dzięki czemu możesz monitorować pracę urządzenia i zarządzać nim za pomocą smartfona.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH