Szafka z serii Round Elita na specjalne wycięcie na syfon i przegródki na drobiazgi. Fot. Elita.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Szafka z serii Round Elita na specjalne wycięcie na syfon i przegródki na drobiazgi. Fot. Elita.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 sie 2015 13:55

Przechowywanie w łazience: 12 praktycznych pomysłów

Meble do łazienki muszą pomieścić wiele drobiazgów. Najlepiej wybrać te dobrze zorganizowane: z pojemnymi szufladami i licznymi półkami.

Kupując meble do łazienki powinniśmy zaglądać do ich wnętrza. Tylko tak ocenimy pojemność szafek i szuflad. Jeżeli zależy nam na sporej powierzchni przechowywania powinniśmy wybierać meble z licznymi półkami, dodatkowymi przegródkami. Takie, które optymalnie wykorzystują przestrzeń wewnątrz mebla. 

Przechowywanie w łazience to sprawa ważna, ponieważ to czy szybko i skutecznie znajdziemy dany drobiazg często decyduje o tym, czy zdążymy na czas do pracy. Warto pamiętać, że więcej rzeczy zmieści się w szafce, jeżeli będzie wśród nich panował porządek. Z pomocą przyjdą nam meble z wewnętrzną organizacją. Na przykład szafka wyposażona nie w jedną, ale dwie mniejsze szuflady daje możliwość podzielenia zawartości na dwa zbiory. A jeżeli przynajmniej jedna z szuflad wyposażona jest w tzw. wewnętrzną organizację, czyli przegródki i pojemniki, przechowywane rzeczy będziemy mogli posegregować i uporządkować. 

Dobrym pomysłem na wykorzystanie przestrzeni łazienki są wysokie słupki, które nie zajmują wiele miejsca z racji niewielkiej szerokości za to oferują sporo miejsca do przechowywania. Liczne półki także pozwolą posegregować przechowywane przedmioty. Na najwyższych i najniższych półkach najlepiej umieścić te, po które sięgamy rzadziej (np. zapasy detergentów), a na wysokości wzroku, te po które sięgamy codziennie. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH