Szuflada Tandembox Antaro firmy Blum ma praktyczny reling, który pomaga przechowywać także wysokie opakowania i utrzymuje zawartość w miejscu. Fot. Blum.

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Szuflada Tandembox Antaro firmy Blum ma praktyczny reling, który pomaga przechowywać także wysokie opakowania i utrzymuje zawartość w miejscu. Fot. Blum.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
16 sty 2015 13:45

Przechowywanie w łazience. 15 praktycznych pomysłów

Szafka podumywalkowa to wielu łazienkach jeden z nielicznych, jeżeli nie jedyny mebel, w którym musimy zmieścić wszystkie niezbędne akcesoria i przybory toaletowe. Z pomocą przyjdą dobrze zaprojektowane meble z systemem wewnętrznej organizacji.

Meble łazienkowe z dobrze zaplanować przestrzenią wewnętrzną, systemami organizacji przestrzeni, które pozwalają wykorzystać każdy skrawek miejsca to już standard.

Pojemne, praktyczne szuflady, dostosowane do przechowywania różnego rodzaju zawartości (większych przedmiotów i drobiazgów) znajdziemy w ofercie wielu producentów. Możemy także wykonać na zamówienie szafki z nowoczesnymi szufladami, czy wyciągami typu cargo wybierając nowoczesne akcesoria meblowe, które w zamawianych meblach zamontuje doświadczony stolarz.

W trakcie codziennego użytkowania mebli łazienkowych liczy się ich pojemność: dobrze jest gdy mieszczą wszystkie potrzebne nam rzeczy. Ale nie mniej ważny jest porządek. Szybciej i łatwiej znajdziemy potrzebne akcesoria - zwłaszcza drobne - gdy wewnątrz szuflad i szafek panuje porządek.

Przechowywanie w łazience zdecydowanie ułatwiają nowoczesne rozwiązania i akcesoria meblowe. Wybierając meble warto zwrócić uwagę na modele wyposażone w:

• głębokie szuflady - najlepiej z relingami lub podwyższonymi bokami, które umożliwią przechowywanie np. zapasowych ręczników lub wysokich pojemników z detergentami,

• szuflady wewnętrzne; te dodatkowe, zwykle płytkie szuflady ukryte pod frontem głębokiej to sposób na optymalne wykorzystanie przestrzeni, są idealne do przechowywania drobiazgów, np. akcesoriów do makijażu,

• szuflady z wycięciem na syfon; to specjalne wycięcie sprawia, że dodatkową szufladę można umieścić tuż pod blatem umywalkowym, a co oznacza dodatkową przestrzeń do przechowywania,

• systemy wewnętrznej organizacji, czyli przegrody, pojemniki, listwy, które dzielą wnętrze szuflady na mniejsze, różnej wielkości przestrzenie i pomagają zachować porządek.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH