Przechowywanie w łazience: meble Evolution. Fot. Ravak

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Przechowywanie w łazience: meble Evolution. Fot. Ravak
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
12 paź 2016 09:58

Przechowywanie w łazience - meble odporne na wilgoć

Meble łazienkowe mają do spełnienia wiele funkcji. Aby służyły przez lata muszą być przede wszystkim odporne na wodę i wilgoć.

Meble łazienkowe wykonane z głęboko impregnowanego materiału oferuje marka Ravak. Nowoczesna technologia stosowana przy ich produkcji oprócz zewnętrznej obróbki przemysłowej zabezpiecza meble również od wewnątrz, dbając o ich trwałość w agresywnym środowisku łazienki.

Materiały odporne na wilgoć

Korpusy szafek poddane są głębokiej impregnacji, która w przekroju płyty MDF daje charakterystyczny zielony odcień i zapewnia im absolutną odporność na wilgoć i wodę. Wszystkie krawędzie pokryte są specjalnym izolantem, który doskonale uszczelnia pory przeciętych powierzchni zabezpieczając je przed wnikaniem wilgoci. Płyty MDF zabezpieczone w ten sposób nie puchną od wilgoci, chroniąc meble przed stopniowym zniszczeniem.

Metalowe okucia dla długiej żywotności

Niezawodność każdych mebli opiera się na wysokiej jakości zawiasach. Ravak w swych szafkach łazienkowych montuje zawiasy i prowadnice austriackiego producenta Blum. Zawiasy szafek mają zintegrowany tłumik, dzięki czemu drzwiczki szafek poruszają się maksymalnie cicho, można wyregulować szybkość zamykania lub w razie potrzeby tłumik zdjąć z obudowy. Szuflady wyposażone są w prowadnice BLUM, które zapewniają zsynchronizowany i lekki przesuw oraz wysoką nośność.

Staranne dopracowanie

Wszystkie meble powstają przy wykorzystaniu wysokiej klasy urządzeń, ale są też efektem pracy doskonałych rzemieślników. Dzięki ich doświadczeniu i umiejętnościom każdy element mebla jest starannie wyrównany, uszczelniony oraz sprawdzony i dopiero precyzyjnym zmontowaniu trafia do klienta. Tak przygotowany produkt wystarczy zainstalować w domu i cieszyć się przez lata jego funkcjonalnością.

Naturalne materiały

Lubisz naturalne drewno? Wybierz fornir! Wykonane z tego materiału meble są nie tylko luksusowe, ale też pozbawione typowych mankamentów litego drewna (niestabilności koloru i kształtu). Widoczny rysunek drewna jest podkreślony przez precyzyjne lakierowanie, a mebel jest poddany głębokiej impregnacji. Całość tworzy harmonię designu i funkcjonalności. 

Dopasowane do łazienki

Jeśli obawiasz się, że wybrane meble nie będą pasowały do stylu wnętrza, wybierz kompleksowe rozwiązanie konceptowe. Obejmują wszystkie potrzebne elementy wyposażenia łazienki i są połączone wspólnym wzornictwem. Każdy z konceptów łazienkowych wyróżnia się unikalnym pomysłem na aranżację wnętrza. Meble dobierzesz kształtem do wanny lub kabiny prysznicowej.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH