Do mebli wykonywanych na zamówienie - szuflada InnoTech firmy Hettich. Fot. Hettich.

Zobacz galerię [12 zdjęć]

Do mebli wykonywanych na zamówienie - szuflada InnoTech firmy Hettich. Fot. Hettich.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Małgorzata Nietupska
09 lis 2015 08:22

Przechowywanie w łazience - praktyczne szafki z przegródkami

Dzięki nim można szybko odnaleźć krem, szczotkę do włosów, szminkę. Gdy otworzy się szufladę szafki łazienkowej, od razu widać całą jej zawartość. Najwygodniejsze są szafki pod umywalkę.

W szafce podumywalkowej przechowuje się najbardziej niezbędne przedmioty: kosmetyki do makijażu, kremy, szczotki, lokówkę, przybory do golenia. Aby szybko je odnaleźć, śpiesząc do pracy czy szkoły, muszą być poukładane. Przegródki sprawiają, że szufladach łazienkowych łatwo utrzymać wzorowy porządek.

Producenci mebli łazienkowych mają różne rozwiązania. Najczęściej w przegródki jest wyposażona najwyższa szuflada szafki podumywalkowej. Zwykle jest ona dzielona stałymi przegrodami z tworzyw sztucznych, płyty meblowej czy drewna, a nawet szkła. Bardzo często meble można kupić w wersjach bez i z wyjmowanymi przegródkami. Zaletą takiego rozwiązania jest możliwość wyboru zestawu pasującego do potrzeb.

Inna ciekawa opcja to szuflady typu cargo. Je także można wyposażyć w pojemniki. Co ważne, łatwo je wyjąć i ustawić na blacie, albo przenieść do innego pomieszczenia, by. np. zrobić manicure.

Bardzo praktyczne są także szuflady wewnętrzne. Zamontowane są wewnątrz szafki, tak że zakrywa je wysoki front szuflady głównej. Dlatego za każdym razem otwierana jest tylko szuflada główna, w której warto ułożyć najczęściej używane rzeczy. W szufladzie wewnętrznej (jest zawsze płaska) układa się przedmioty, po które sięga się rzadziej. Tak ułożone akcesoria – na dwóch poziomach – są lepiej widoczne i zawsze leżą na swoim miejscu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH